אי eService - או אסירי סלולר


הצעתו של מר יגאל בר יוסף ,מנכ"ל חב` להורדת רמת השרות הנמוכה והנוקשה בצרכני הסלולר , מזלזלת ברמת ההבלגה והאיפוק של לקוחות הסלולר.

במסגרת כנס בנושא איך לשרוד בעידן ה e ודאות שנערך אמש ע"י אנשים ומחשבים ,קסלמן את קסלמן ו-CA ,הציע יגאל בר יוסף מנכל "פלאפון" להוריד את רמת השרות על מנת לשרוד , ואם חברות הסלולר הנכבדות בכל זאת יתעקשו לתת שרות ברמה עליהן לגבות תשלום נוסף. הצעותין של בר יוסף מהוות שיא "החוצפה הישראלית.". לא די שעד עתה כל נשימה שלנו לעבר מכשיר הסלולר מחושב ברבוע , שמן אויר וזמן בזק , התחייבות ל-3 שנים עוד, עתה ישבו חכמי חשבי הסלולר לאיתור "זמן שרות סופראווירי" נוסף לחיוב צרכני הסללולר. אינני יודעת לאיזה תקרת חיובים שואף יגאל בר יוסף להגיע כאשר למשל חברת פלאפון גובה השתתפות עצמית בגובה של 500 ₪ לבעלי בטוח מכשירים מקיף עבור נזק למכשיר שלא ניתן לתקנו. כלומר השתתפות עצמית בגין נזק בלתי הפיך במכשיר הסלולר כמעט מגיע להשתתפות עצמית TOTAL LOSS של מכונית אשר ערכה בעשרות אלפי שקלים ולעתים למעל ממאה אלף שקל בעוד שמכשיר הסללור מגיע ל1500-₪!. למרות אי בקיאותי בתחשיבי הביטוח לא נראה ענף שבו מבטחים מוצר או שרות אשר שעור ההשתתפות העצמית יגיע ל-33%. איזה אלמנט ברמת שרות רוצה יגאל בר יוסף להוריד ? כאשר במרבית חברות הסלולר לוקח שעות להשיג בפלאפון את מרכזי השרות , בימי ששי המרכזים הפיזיים של חברות הסלולר מפוצצים מאנשים עם תלונות וחיובים בלתי הגיוניים ומוגזמים. מר יגאל בר יוסף מציין בגאוה את הקונצפט שלו כאור לגויים , כי מציון תצא תורה לעמים . הצעתו להורדת רמת השרות הנמוכה והנוקשה בצרכני הסלולר , מזלזלת ברמת ההבלגה והאיפוק של לקוחות הסלולר. הנני מקבלת את המודל הכלכלי של בניית מערכות BILLING על כל פעולה , בכך אין כל חידוש , מערכות בילינג כאלו מיושמות זה לפחות כ15 שנה בבתי חולים , מוסכים ועוד. אולי מתכוון בר יוסף להוריד את רמת השרות ולהפיל עלינו את התקרה כך שנהפוך מאסירי סלולר לסנילים סלולריים. עלינו להוסף שבסוף הרצאתו לא אפשר בר יוסף להעלות שאלות מינמום שרות יגאל. זה לא לסללולר!


הצילום מתוך תערוכת צילומים על מכשירים סלולררים הנערכת בימים אלו באוניברסיטת הרווארד. http://www.hno.harvard.edu/net_news/5_28/gizmos.html


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.