אירידיולוגיה-נט - שרות חדש ברשת


אירידיולוגיה – שיטת איבחון דרך גלגל העין (קשתית העין) ועכשיו שירות חדש גם באינטרנט. שלחו אלינו צילומים של גלגל עין ימין ושמאל לפי ההוראות בסוף המאמר וכנסו לפורום אירידיולוגיה-נט http://www.wol.co.il/forums/forum.asp?forumCode=84

איריס - קשתית (ביוונית). לוגיה - תורה. במשך ההיסטוריה נהוג היה לומר כי: "העיניים הם החלונות אל נפש האדם" “ The eyes are the windows to the soul" האירידיולוגיה היא תגלית שהפכה לשיטה בכל העולם סיפור גילוי השיטה מסביר את הקשר בין מצב הגוף לקשתית העין. אבי האירידיולוגיה המודרנית, היה רופא הונגרי בשם Dr. Ignaz von Peczely. הוא אהב טבע ובאחד מטיוליו בשנת 1826 מצא ינשוף עם כנף שבורה. הוא לקח אותו לביתו לטיפול והבחין שבאחת מעיניו ישנו סימן שעורר את סקרנותו. על מנת להיות בטוח שיש קשר בין הרגל השבורה והסימן בעין, הוא שבר את הרגל השניה של הינשוף ואכן הסימן הופיע גם בעינו השניה, הוא טיפל בינשוף ושלחו לחופשי. כסטודנט לרפואה המשיך Dr. Peczely לחקור את הקשר בין פגיעות גופניות וקשתית העין. אחריו היו עוד רבים כמו ד"ר ברנרד ג`נסן האמריקאי וד"ר ג`ילברט ג`אסאס הצרפתי שפיתחו מפות אירידיולוגיות , אשר נמצאות בשימוש עד היום. יתרונות האירידיולוגיה מתבטאות בגילוי מוקדם של החולשות הפנימיות, השפעות המתח, רקמות דלקתיות, הצטברות רעלים, חומציות וכו`. האבחון האירידיולוגי חושף שינויים ברקמות של הגוף הרבה לפני שהרקמה תתנוון ותגיע בכלל לשלב שנקרא "מחלה". לעיתים בבדיקות קונבנציונאליות, לא ימצא שום ממצא פתולוגי, אך באבחון אירידיולוגי יתגלו מצבים שדוכאו על ידי הגוף, ונמצאים במצב של "תרדמת" עד שיתפרצו לשלבים מתקדמים של "מחלה".


אבחון אירידיולוגי של הגולשת יפה. -------------------------------- יפה אשה בת 47 שלחה אלינו צילומי עיניים. לפי צילום עין ימין הנ"ל עם נטיה לתסמונת מעי רגיז ,(קיבה עצבנית) כנראה קיים אצלה עומס נפשי, ולחץ המשפיע על תפקוד תקין של מערכת העיכול. יכולה לסבול מעצירויות או שלשולים לסירוגין. כמו כן ניתן לראות נטיה לבעיות כולסטרול ובעיות עצבוב הקשורות לכתף ויד ימין. בנוסף נראית חולשת לבלב היכולה להתבטא באי נוחות בבטן , כמיהה לפחמימות וסוכרים ואפילו נטיה לטפילים במעיים. מומלץ לנסות ולהפחית ככל שניתן את מקור הלחץ הנפשי ולטפל בצורה יסודית יותר במערכת העיכול דרך תזונה נכונה ותוספי תזונה היכולים לשפר ולשקם את מערכת העיכול והלבלב.


הוראות לצילומים צלמו את –2 העיניים תוך התמקדות בקשתית העין (גלגל העין הצבעוני) 2 תמונות מכל עין . הצילום צריך להתבצע עם אור ממוקד לקשתית (רצוי שימוש עם פנס מגהלייט. התחברו לאתר נש"ר שלחו לנו בדוא"ל info@wol.co.il ראשי תיבות של שמכם. (מידע הכרחי) מין וגיל .מידע הכרחי שאלה או מידע ספציפי (לא הכרחי) כנסו לפורום אירידיולוגיה-נט.


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.