אתר חדש לאולימפיאדת הנכים


יחד עם יריית הפתיחה שניתנה הבקר בבית הנשיא לארוע הספורטיבי השני בגודלו בעולם – אולימפיאדת הנכים באתונה המתחילה בעוד שבועיים -עלה לאוויר גם האתר הרישמי של המשלחת.ודורין פרנקפורט עיצבה בהתנדבות, "לא וירטואלית", את בגדי הייצוג למשלחת.

באתר www.paralympic.org.il - מידע על כל אחד ואחת מחברי המשלחת - 24 ספורטאים מופלאים שיתחרו בתשעה ענפי ספורט, במהלך האולימפיאדה (17.9 -28.9) ינתנו דיווחים שוטפים, וכן ישנם קישורים לאתרים ספורטיבים רלוונטיים (כמו בית הלוחם, ארגון נכי צה"ל, איגוד האופניים וכדו`), והחידוש – כל אחד יכול לתרום להתאחדות ספורט הנכים באמצעות האתר. כמו כן, מהיום ועד לאולימפיאדה – נרתמו כל הפורטלים המובילים במדינה (ואללה, נענע וכו`) למען ספורט הנכים ותרמו לעידוד ספורט הנכים בישראל. שלא כמו במדינות אירופה, שם שווים הספורטאים הנכים לבריאים - נהנים הספורטאים הישראלים, רבים מהם נכי צה"ל, וביניהם אלופי עולם, אלופי אירופה ואלופים אולימפיים, ממענק זעום ביותר מן הממסד. המשלחת שנאלצת לחפש ספונסרים, אומצה לאחרונה על ידי שרי אריסון באמצעות קרן תד אריסון ועל ידי קבוצת יזמים אמריקאים שעומדים מאחורי פרוייקט הנופש והספורט בהר ארבל. חברת יס התחייבה לדאוג לפרסום הספורטאים בערוצים השונים, מעצבת העל דורין פרנפוקט תרמה את בגדי המשלחת, חברת ספידו סיפקה את ציוד הספורט ואילו יואב קרן, בעל חברת דומיין דה נט תרם את האתר.


מעצבת האופנה דורין פרנקפורט נפגשה עם הספורטאים הנכים של ישראל שייצאו בשבוע הבא לאולימפיאדת הנכים שתתקיים באתונה. פרנקפורט עיצבה בהתנדבות את הבגדים הייצוגיים של המשלחת. מלאכת העיצוב חייבה את פרנקפורט להפגש עם כל אחד ואחד מן הספורטאים ולעצב את הבגד על פי צרכיו האישיים, וזה כנראה מה שמסביר את מחיאות הכפיים הרמות שבהן התקבלה, את הנשיקות ואת החיבוקים. פרנקפורט בקשה מהספורטאים להתאפק ולפתוח את השקיות רק בבית מול המראה. "לכו הבייתה תמדדו, תקטרו, תתעצבנו עלי, תתרגלו ואז תגיעו לבית הנשיא בחליפות הבהירות, וכולם יגידו וואוו! איזה יפים אתם!" וסוד קטן – פרנקפורט סיפרה כי אחרי האולימפידה יוכלו הספורטאים לפרום את הסמלים והדגלים מן הבגדים הייצוגים ולהשתמש בחליפות ביום יום. ואגב, גם התכשיטנית מיכל נגרין התנדבה למען הספורטאים הנכים והעניקה לכל אחד ואחת מהם מגן דוד יפיפיה יצירה של ממש, שבטח גם יביא מזל.


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.