בשביל כבוד צריך לעבוד


ה"ד בת 38 שואלת"מהם סיכויי לקידום בעבודה והיכן?

פרטים ומאפייני אישיות במכתבך את מציינת את גילך (38), בלבד, אולם לצורך ניתוח גרפולוגי דרושים פרטים אישיים נוספים והם: מצב בריאותך, שפת אם וכו`. כנראה שלטעמך פרטים ,מהווים עומס מיותר. ה"ד יקרה, את שואלת מהם סיכוייך לקידום בעבודה והיכן? במכתבך את מתארת שחשוב לך ואת "טורחת" על קריירה מקצועית. את לומדת מדעי-החברה לתואר ראשון וחולמת לנהל את המחלקה למשאבי אנוש (במקום עבודתך). בכתב ידך מתגלה צורך פנימי רב לתשומת לב, משובים חיוביים וביטויים של הצלחה. ה"טרחה" להשיג תואר אקדמי, מרמזת במשהו על כך, שהרגשת האגו שלך שברירית וזקוקה לחיזוקים שוטפים, כל הזמן. מכתבך קצר במיוחד. כאילו, שאת מחכה לנס "שעל כפיו יביא" את האושר, בלי שיהיה עלייך להשקיע מעצמך לכתוב ביתר פרוט. כוונתי היא, להשקיע ולעשות את הדרוש, להבדיל מלעשות את מה שמתחשק. את מעדיפה לעסוק בנושאים הרחוקים מרגש, באופן שיחזק את הרגשת האגו, מתוך עמדה פאסיבית שיקרה נס, או שאחרים יעשו זאת בשבילך. מצע זה של תכונות, אין בו די למילוי תפקידי ניהול (כולל אסרטיביות כלפי אנשים). לכך נדרשות/ים: נכונות למאמץ, התיחסות אמפטית לזולת, יוזמה ונחישות בהשגת מטרות שאינן אישיות בלבד. בקיצור, הרשימה הזו יכולה להצטמצם להגדרה פשוטה והיא: אמון בעצמך ובכוחותייך. בכתב ידך נמצא לך אמון עצמי, אבל, על תנאי: אם וכאשר את זוכה לשבחים מאחרים. תשובה על מנת להתפתח ולצאת ממעגלי התלות, כדאי לך לאסוף את כוחותייך, כישורייך ורעיונותייך היצירתיים - ל"חוט-שדרה" מוליך כוח. למשל, יש לך אינטליגנציה טובה עם רגישות רבה למתרחש. היום הרגישות שלך עסוקה בלהימנע ממצבים לא נוחים . עם עזרה תוכלי להפוך אותה לתושיה ולכושר המצאה. את זקוקה לתנועה. היום התנועה אצלך הינה ביטוי לחוסר שקט ואי-יציבות רגשית. לדעתי, תוכלי ללמוד להפיק ממנה תנועה מכוונת ודינאמיות, שתגמיש את כושר ההסתגלות שלך למצבים משתנים ותגביר את היכולות שלך לחוות ולבטא עוצמה ברגש. אלו הן מספר דוגמאות . לו בחרת ללכת בדרך ההיכרות והמודעות העצמית, במילים אחרות, לגלות מקורות כוח בתוכך ולמקדם - יתרחבו מאוד הגבולות לעולם האפשרויות. ייעוץ הייתי ממליצה לך להשתתף בסדנאות לאסרטיביות, למודעות עצמית וסדנא למנהיגות . אח"כ - סדנאות ליצירה. מאפינים גרפולוגיים ארגון הדף והיחסים בין השחור ללבן, מראים כושר ארגון טוב, אולם עם תנאים. כלומר אם אין לך מספיק זמן, ומספיק מקום, את אינך נלחמת. את מוותרת ו...שיהיה מה שיהיה. אולם, המחיר הוא תחושה תסכול ותלונות. הרווח בין האותיות - תקין. בין המילים - גדול ובין השורות גדול מאוד. ההתרחקות מהאינטימי לכללי מלמדת אותנו על עייפות, וקשיים בהתמודדות לאורך זמן. (המרחק בין השורות נראה כרשום על שורון ולכן לא התייחסתי אליו בפירוש). החתימה מגדילה את האותיות וקושרת ביניהן (רק שם פרטי) מרמזת על הציפיה שאחרים יכירו בגדולתך.


הגרפולוגית תענה לכל פנייה בנושאי ייעוץ מקצועי, ייעוץ אישי ולכל מה שקשור לאנושי שבנו. המדור יתייחס רק לכותב ולכתב ידו, ולא לגבי אחרים.


עדה בן שלום גרפולוגית מוסמכת כדי לפנות למדור לשם ייעוץ חינם, רשום את הסיפור שלך על נייר חלק ללא שורות( , בעט כדורי. זאת ועוד, יש לציין באיזו יד כותבים ואת הגיל, ואת המין. יש לשאול שאלה, שהתשובה לה חשובה לך במיוחד. למלא דף או שניים ולחתום. זכור יש לשאול שאלה מסויימת מיוחדת שמעסיקה אותך. בכתב יד מקורי, לא צילום ולא פקס. טלפון: 9-7676315 למעוניינים, כאן מובאת דוגמית לאפשרויות ניתוח כתבי יד- אפשר גם אפשר להכיר את עצמנו לעומק.-.ראו זאת כהזמנה לכם או למועסקים על ידיכם. את כתב היד יש לשלוח אל הגרפולוגית עדה בן שלום, ע"פ הכתובת המצורפת מטה. רח` תל-חי 2 כפר-סבא 44456 , טל/פקס 09-7676315


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.