גביע אירופה בכדורסל נשים ביד ק''מ מגבול עזה


מחר ב- 17:30, ייפתח באיצטדיון הכדורסל של יד מרדכי גביע יורוקאפ בכדורסל נשים, במשחקה של הפועל תל אביב/ חוף אשקלון, בפתיחת המשחק, שיועבר בשידור ישיר ויהיה אירוע הספורט הבינלאומי הראשון המוקדש לשחרור גלעד שליט.

בארוע זה יעניק ראש המועצה האיזורית חוף אשקלון, יאיר פרג`ון, אזרחות כבוד במועצה לגלעד שליט, לנציג משפחת שליט. הכניסה למשחק תהיה חינם, וביציעים יחולקו לצופים כרזות הקוראות לשחרור גלעד.


אולם הכדורסל ביד מרדכי, קילומטר בלבד מגבול עזה, יקושט בתמונותיו של גלעד ובשלטים הקוראים לשחרורו, בני משפחת שליט הוזמנו למשחק, ונציגיהם יגיעו לצפות בו. זוהי הפעם הראשונה שאירוע ספורט בינ"ל, המועבר בשידור ישיר, מוקדש לקריאה לשחרור גלעד. "אנחנו פותחים את המשחק הבינלאומי לצפייה חינם, ומקווים שעם ישראל יגיע בהמוניו כדי שבשידורי הטלוויזיה בעולם יראו יציע מלא באנשים בכחול לבן, המחזיקים את תמונתו וקוראים לשחרורו. ", אומר שאול אייזנברג, יו"ר הקבוצה. "המשחק יתקיים באולם של הקבוצה בקיבוץ יד מרדכי הגובל עם עזה. קילומטר מהבור שבו יושב גלעד. אני רוצה לקוות ששאגות האוהדים יגיעו עד אליו וייתנו לו תחושה שאנחנו לא שוכחים אותו ולא נשכח". על המשחק עצמו אמר אייזנברג: "דונב הבולגרית נחשבת ליריבה לא פשוטה, יש סיכוי סביר לנצח. בנינו בהשקעה רצינית קבוצה שאני רוצה שתהפוך להיות הפנינה של הדרום, ונייצג בכבוד את המדינה במפעלות האירופאים השנה ובשנים הבאות, ביד מרדכי. החלטנו לאפשר כניסה חינם כדי לתת לשחקניות מקסימום עידוד מול היריבה האירופאית, ואנחנו מקווים שהאוהדים החדשים מאשקלון והסביבה ימלאו את האולם"


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.