האם הוא בוגד והאם היא בוגדת סימנים ופתרונות''


ד""ר דורית זילברמן ומישל חדד כתבו ספר חדש "האם הוא בוגד והאם היא בוגדת סימנים ופתרונות" בספר תמצאו שאלון נפרד לגבר ולאשה לבחינת סטטוס הבגידה של בן\בת הזוג. ניצנים מהספר נראו כבר באתרנו ביולי 2000 במאמר של מישל חדד באותו שם. http://www.wol.co.il/magazine/press.asp?categoryCode=44&id=1506

ובכן גבירותי ורבותי תעוררו, אם מצאתם\ן קבלה על שכירת חדר במלון. ואם בעלך יורד לשפוך זבל עם פלאפון האם זה מעיד שהוא בוגד?ואם אשתך נוסעת ללונדון למע קניות עם חברות וחוזרת עם חצי מזוודה האם היא בוגדת? אמנם אין צורך להיבהל אבל כדאי לבדוק בעזרת השאלונים שבספר..


מצב אי הודאות ביחס לבגידת בן הזוג הוא סטטוס קשה והורס חיי זוגיות בריאים וכמובן את החשדן. מטרת הספר להביא יותר לודאות. אבל עדיין יש לקרוא בפרופורציה. בספר שני שאלונים לחושדים בבני זוגם . בן או בת הזוג תמלא את השאלון וניתוח עצמי של השאלון יעניק מדד על רמת הסיכון, ביחס לבגידה בה הם נמצאים. האם זוהי מכת מדינה ? דרך העיניים של החוקר מישל חדד, התשובה היא כמעט כן מוחלט העולם מלא בגידות. הספר מהווה פתרון בינתיים , מבחן אמינות האם בעלך רוקד ריקודי עם בעלמא הו האם הוא גם בוגד. השאלון נבנה בעזרת קבוצת פסיכולוגים שקודדו את השאלות. לבשורת כולנו הספר ימכר בסופרמרקטים ותוך כדי קניית חלב ולחם תגניבו גם את הספר לסל הקניות. רק שאלה אחת או לא שאלנו את דורית ומישל , איזה סימן הוא שבן הזוג רוכש את הספר. אז העבירו את השאלה ושאלות נוספות לפורום חקירות שמנהל מישל חדד באתר.


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.