הגביע הוא של הפרה שלנו!


שטראוס הכריזה היום שהיא מכניסה את הפרה למקרר שלנו עם מגוון מעדני חלב אניני טעם לילדים ולמבוגרים. לחג שבועות, מציעה ,חב` שטראוס גם עוגנת גבינה בלינ`ס ועד לרוטב אלפרדו.הכל כאילו "מעשה ידיך".

השנה בחרה שטראוס גם לענות על הצרכים המשתנים של צרכן הישראלי ובחרה להרחיב את מגוון המוצרים המעניקים את חווית ההכנה והבישול במארז עוגה המכיל את המצרכים לעשייה ועד רוטב אלפרדו לפסטה הניתן לחימום בלבד . פעילות שטראוס מחלבות בשבועות תהיה מושתתת על היצע רחב של האפשרויות הקיימות להכנת ארוחת החג באמצעות סדרה מגוונת של מוצרים מיוחדים שהמשותף להם הוא קלות ההכנה של מתכונים מושקעים ומפנקים. המוצרים הקיימים מציעים לצרכן ארוחת חג מלאה הכוללת: מנה ראשונה, מנה עיקרית, ומנת קינוח. ומסקר שנערך עבור שטראוס מחלבות באמצעות מכון ברנדמן, עלו הממצאים הבאים מתברר כי 81% מהנשאלים מכינות עוגות גבינה, 50% מכינים פשטידות עם גבינות, 22% מכינים בלינצ`ס.לפיכך מציעה שטראוס אריזה מושלמת להכנת עוגת גבינה אפויה, רוטב אלפרדו, מלית לבלינצ`ס ועוד. בין המוצרים המוצעים: ערכה להכנת מלית ייחודית לבלינצ`ס- "סקי מלית לבלינצ`ס", רוטב אלפרדו לפסטה, מארז סקי לעוגת גבינה, מארז סקי לפשטידה, מארז 3 גבינות סקי הכולל קופסת איחסון איכותית מתנה ומארז 3 גבינות סיפוניה ב- 25% הנחה- כל המוצרים שעושים לנו במטבח חיים קלים במיוחד, מוצעים גם במחיר כדאי. ארבעת המוצרים החדשים של שטראוס: סקי מלית לבלינצ`ס קרם גבינה לבנה עם צימוקים. מיועד למילוי בלינצ`ס. המוצר מגיע בגביע של 500 גרם הכולל מתכון להכנת בלינצ`ס. כמו כן, על גבי המוצר יהיה ספרון שיכיל מספר מתכונים נוספים לשימוש במלית כגון: עוגת גבינה אפויה, מוס גבינה, ומאפינס. מחיר מומלץ לצרכן: 9.40 ₪. רוטב אלפרדו -פסטה ב דקה אחת בלבד גבינת שמנת בטעם פטריות ובצל 9% שומן לה מוסיפים רק חלב, מחממים ומוזגים על פסטה. מחיר: 8.90 ₪. סקי מארז להכנה פשוטה ומהירה של פשטידת גבינה המארז כולל תבנית אלומיניום הכוללת ערכה להכנת פשטידת גבינה. נותר רק להוסיף ביצים וירק לפי בחירה. במארז: תבנית אפייה מאלומיניום, גבינת סקי 250 גרם 5% שומן, שמנת יוטבתה וגבינה בולגרית. מחיר מומלץ למארז: 27.99 ₪. סקי מארז לעוגת גבינה אפויה בהמשך להצלחה בשנים קודמות מציעה שטראוס אריזה מושלמת להכנת עוגת גבינה אפויה. המארז כולל: 500 גרם גבינת סקי 5%, 2 גביעי יוגורט דנונה 3% ופירורי עוגיות. כל המרכיבים ארוזים בקופסת פלסטיק איכותית בצירוף 2 מתכונים פשוטים לביצוע האחד לעוגת גבינה אפויה והשני לעוגת גבינה קרה, רק להוסיף חמאה וביצים והעוגה מוכנה. מחיר מומלץ למארז 17.99 ₪. על מבצעים ייחודים נוספים של שטראוס מחלבות לחג שבועות מארז סימפוניה וחגיגת טעמים מארז הכולל 3 גביעי סימפוניה ב- 25% הנחה, בהצעה חגיגית בטעמים: טבעי, זיתים ובצל ירוק. מחיר מומלץ: 18.23 ₪. מארז סקי ייחודי מארז ובו קופסת אחסון איכותית הכולל 3 גביעי סקי ו...קופסת אחסון איכותית מתנה. מחיר מומלץ למארז: 15.15 ₪. מסקר שנערך עבור שטראוס מחלבות באמצעות מכון ברנדמן, עלו הממצאים הבאים: 1. 37% מהנשאלים מארחים בביתם לארוחת חג השבועות ורק 10% מהנשאלים לא מארחים כלל. 2. 41% ציינו כי חשוב להם שהמתכונים לשבועות יהיו מהירים להכנה כך שלא יצטרכו לעמוד שעות במטבח. 3. 81% מהנשאלים מכינים עוגות גבינה, 50% מכינים פשטידות עם גבינות, 22% מכינים בלינצ`ס. 4. 66% הכינו עוגות גבינה בעצמם ואילו 21% קנו עוגת גבינה.


וכשהפרה של עלית פוגשת את הפרות ש של שטראוס הפגישה מולידה מעדנים מווו...שלמים. סיגל שילוני, מנהלת השיווק של שטראוס מחלבות ציינה כי הפרה נבחרה להיכנס למקרר מכיון שהיא מסמלח : פינוק, משפחתיות, רוגע ונוסטלגיה. כמו ששוקולד פרה הוא השוקולד האולטימטיבי לצרכן הישראלי, כך מעדני השוקולד תחת מותג הפרה הביא לפיתוח סדרת המעדנים האולטימטיבית לצרכן הישראלי.


. הסדרה כוללת 3 מוצרים: מעדן שוקולד חלב עם פצפוצי שוקולד המשולבים במעדן. שילוב הפצפוצים נעשה באמצעות חידוש טכנולוגי מהפכני המאפשר שילוב של פיצפוצי שוקולד אמיתיים במעדן השוקולד. מחיר: 3.1 ₪ (נמכר בזוגות). מעדן שוקולד חלב עם תוספת כדורוני שוקולד (בנפרד)- מחיר: 3.15 ₪ (נמכר בזוגות). מעדן שוקולד לבן 6% שומן המשלב את הטעם המיוחד של השוקולד הלבן- מחיר: 3.1 ₪ (נמכר בזוגות). על שוקולד פרה: מותג הפרה מגיע לנתח שוק של 19% בעולם השוקולד בחצי שנה האחרונה – גידול של 40% מול התקופה המקבילה אשתקד. שוקולד פרה נולד בשנת 1934 והיה המוצר הראשון של עלית. עלי להתוודות כי טעמתי את מעדן שוקולד חלב וזה באמת טעם ייחודי המלטף את החיך והבטן. אז הגביע הוא של הפרה שלנו !


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.