הילכו יחד יין נשים ואופניים


הילכו יחד יין,אופניים ונשים? מתברר שכן בטיול אופניים ייחודי של יקב הרי גליל בשיתוף מועדון "בשביל האופניים" ורשת החנויות "מצמן את מרוץ"

יקב הרי גליל בשיתוף מועדון "בשביל האופניים" ורשת החנויות "מצמן את מרוץ" מקיימים טיול מיוחד המשלב רכיבת אופני כביש, בשילוב של יין ואוכל לנשים בלבד הרכיבה תכלול הדרכה של מומחים משני התחומים: אופניים ויין ותתקיים באזור יראון, ברעם ומירון שבהרי הגליל העליון. הרכיבה תכלול סיור ביקב, הסבר על גידול הכרמים, תהליך הגידול, טעימה מודרכת של יינות היקב וארוחה קלה.


הרכיבה תתקיים ביום שישי, 10 באוגוסט מהשעה 07:30 בבוקר בהובלה של המאמן עידו סירקין, בגיבוי טכנאי מקצועי של רשת "מצמן את מרוץ" ותכלול רכב ליווי וציוד רזרבי מלא. הרכיבה מיועדת לרוכבות בעלות ניסיון של כחצי שנה לפחות. מחיר לרוכבת: 120 ₪. סיום ההרשמה בתאריך ה- 3.8.2012 (דמי ביטול לאחר סיום ההרשמה 100 ₪). לו"ז משוער: 07:30 - התכנסות בחנייה של יקב הרי גליל - קיבוץ יראון 08:00 - קפה ומאפה עם הסבר על הכרם ותהליך הגידול 08:30 - יציאה לרכיבה במסלול התפוח, הכולל גם גיחות לכבישים צדדיים ושקטים בהרי הגליל 11:30 - חזרה ליקב הרי גליל - לארוחה קלה 12:00 - סיור מודרך ביקב הרי גליל כולל טעימה והסבר על יינות היקב 13:00 - סיום לפרטים נוספים- הרשמה ותשלום מראש במרכז המבקרים ביקב הרי גליל - 04-6868748 ליווי ותמיכה טכנית על מסלול הרכיבה - עידו סירקין - 054-7771749 הסיור ביקב משלב ביקור במסלול תהליך ייצור היין, מקבלת הענבים, דרך מיכלי הנירוסטה, חדר חביות עץ האלון, צפייה בסרטון, טעימת יינות מודרכת ותצפית על הנוף הגלילי בליבו שוכן היקב. . יקב הרי גליל ביראון: 04-6868748, www.galilmountain.co.il


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.