הכל על הספא


נש"ר יוצא בסדרת כתבות על ספאיים בישראל והפעם על 2 ספא המתמחים בבריאות :"טבע ספא" בגבעתיים ו"נשימה"- מרכז טבעי לדרכי נשימה, בכפר גבירול - רחובות.

נרות הופים "טבע ספא" – טיפול מיוחד לסובלים מבעיות אוזניים וסינוסיטיס ב"טבע ספא", בית הספא החדש במגדל ורד שבגבעתיים, מציעים לסובלים מבעיות אוזניים וסינוסיטיס, טיפול ישן- חדש באמצעות נרות הופים. הנרות המיוחדים הינם חלולים, עשויים מניר מיוחד שבתוכו "מילוי" של פרופוליס ושעוות דבורים. לאחר עיסוי מיוחד, מבעירים קצה אחד של הנר ומצמידים את הקצה השני- לאוזן. כך נוצר ואקום ו"מנהרת אוויר" , אליה נשאבים בעדינות (ללא כל כאב) החומרים המיותרים המצטברים בתוך האוזניים (דונג ולכלוך) . מקור הטיפול בהודו, והיום מיישמים את השיטה בארץ ובעולם. העבודה עם נרות הופים מתאימה למבוגרים ולילדים, מרגיעה ומסייעת להקלת סימפטומים לסובלים מבעיות ודלקות אוזניים , גודש בדרכי הנשימה, נזלת אלרגית, סינוסיטיס ועוד. הטיפול משפר את חוש הריח, הטעם הראייה ותורם לבהירות המחשבה. הטיפול הייחודי כולל עיסוי קרקפת ואוזניים, מה שמקנה למטופל תחושה של ערנות, קלילות ושלווה . "טבע ספא" – ספא חדש וייחודי שנפתח לאחרונה בהשקעה של כחצי מיליון שקלים, מציע מגוון רחב של טיפולי פנים וגוף באווירה ייחודית , הניתן על ידי צוות מקצועי ומיומן. "טבע ספא " משלב טיפולי בריאות, יופי ,קוסמטיקה וגם מבחר טיפולים בתחום הרפואה המשלימה: רפלקסולוגיה, שיאצו, דיקור סיני ועוד. המקום מעוצב בהשראת תורת העיצוב מהמזרח הרחוק: "פנג שווי ". "טבע ספא" – שייך לאילנית כהן, תרפיסטית בעלת וותק מקצועי ומוניטין של 18 שנה בתחומה. כתובת: קומת הביניים של "מגדל ורד", דרך השלום 53, גבעתיים.


================================================== חדש לטיפול בבעיות בדרכי נשימה באמצעות אבני מלח ענקיות שיובאו ממכרות באוקראינה אחוז החולים באסטמה בישראל הוא כ – 10%,בקרב הילדים,22% מן הגבוהים בעולם. מרכז טבעי לדרכי נשימה, היחיד מסוגו בישראל, נפתח בימים אלו בכפר גבירול - רחובות. במקום, טיפולים המיועדים למנוע ולהקל על הסובלים מבעיות כרוניות בדרכי הנשימה (לרבות ילדים) כגון: אסטמה, ברונכיט,דלקת כרונית בסינפונות, נזלת, אלרגית כרונית, גירוי בדרכי הנשימה, רגישות לאבק ,אבקני פרחים וחומרים אחרים וסימפטומים אחרים המתאפיינים בהתקפי קוצר נשימה. המרכז המשוכלל, נבנה בשטח כולל של כ-150 מ"ר ובו 3 חדרי מלח, חדרי טיפולים חדרי ומנוחה הקירות, הרצפה והתקרה מצופים בגושי מלח טבעי המכילים גם מינרלים, וגילם כ- 270 מיליון שנה. המלח מגיע ממעמקי האדמה (300 מטרים) במכרות מיוחדות הנמצאות באוקראינה. במקום מערכת מיזוג אויר, סינון ואוורור משוכללים. חדרי המלח הועתקו במתכונת חו"ל, ממש כמו באירופה ואמריקה. בהם מבוצעים טיפולי נשימה לחולים מזה שנים רבות. איך פועלת השיטה? השיטה מבוססת על יצירת תנאי "מיקרו אקלים" (יצירת אקלים במקום קטן) שבו גבישי המלח והמינרלים יוצרים "נוכחות" של 2-3 מיליגרם מלח לכל מ"ק אוויר בחלל החדר. בעזרת מערכת המיזוג המבוקרת המפזרת את חלקיקי המלח , החודר לתוך דרכי הנשימה, סופח את הנוזלים והליחה הסמיכה ,המקשה על הנשימה, הופכת לדלילה ונפלטת החוצה ביתר קלות. דרכי הנשימה מתרחבות והחולה חש הקלה משמעותית.השיטה נחשבת ליעילה ביותר ועוצמתה היא פי 10 מכל טיפול מקביל כגון: שימוש ביוניטזורים , תרסיסים נוזליים, וכו`. הטיפול : שהייה של כשעה בחדר מלח, במסגרת סדרה של 12 טיפולים . הטיפול נעשה ,בישיבה על כורסא, באווירה מרגיעה. בחדרי המלח של הילדים יש משחקים ומחשב. ד"ר מיכאל קרסנושטין, רופא מומחה למחלות דרכי נשימה, המלווה את הפרויקט מציין כי המטופלים ממשיכים בהתחלה עם הטיפול הרפואי הקונבנציונלי , אולם תוך זמן קצר, יש עדויות להקלה משמעותית במצב ואפשרות להפחתה משמעותית של שימוש בתרופות הרגילות.לטיפול אין תופעות לוואי,לבד מאחוז מסוים קטן ( 5%) העלול לסבול מכאבי ראש עקב שהייה ממושכת מדי בחדר. לפרטים נוספים: נשימה-מרכז טבעי לדרכי נשימה: 1-700-707-444


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.