הליקרים והריבות של ענת


אם חשקה נפשכם בליקרים וריבות ביתיים מפירות טריים, ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל, בואו לתערוכת היין וחפשו את הריבות והליקרים של ענת.כדבריה "הצבע כולו מהטבע" צילום: נטע בן עזרא התערוכה Israwine Expo 2012 תפתח בגני התערוכה בתל אביב ב21 לפברואר בצהרי היום.

"לפני שהגעתי לעשות ליקרים וריבות היה לי קטרינג" אומרת ענת "אבל גם האמנות משכה אותי, למדתי תכשיטנות, עיצבתי תכשיטים, אבל לא נטשתי את האוכל, התחלתי לעשות ליקרים מפירות טריים והתוצאות היו מעודדות". אכן לא סתם "מעודדות". הליקרים של ענת כבר כבשו כמה פעמים פרסים בין לאומיים והביאו הביתה שש מדליות! ב-2011 שוב זכו הליקרים של ענת בפרסים ושבחים של השופטים בתחרות הבינלאומית, שהתקיימה בירושלים.


ענת, נשואה ואמא לשלושה ילדים "וחצי". כששאלתי אותה מה פשר "וחצי", ענתה: "אחת הבנות היא מאומצת, אבל לא אימצנו אותה רשמית לכן היא כביכול חצי, אבל בפועל היא בת משפחה לכל דבר." הבן הבכור כבר בן 31, הבת בגיל 26, המאומצת בת 25 ובת הזקונים בת 17. "לפני כ 12 שנה, יצרתי קשר עם המועצה לילד החוסה, כדי לתרום להם חומרי יצירה. שם נחשפתי לפרויקט של משפחות שמאמצות ילדים שאין להם בית לחזור אליו, בהסכמת כל המשפחה החלטנו להירתם לפרויקט כך הגענו אל בתנו. היא הייתה אז בת 13 , אמה הייתה אלכוהולית שנפטרה מאוחר יותר מסמים ואלכוהול, ואביה, שהיה מבקר אותה במוסד, נעלם יום אחד לבלי שוב. התחלנו לארח אותה בחופשות שקיבלה מהפנימייה ובחגים ונקשרנו אליה. היא ילדה מדהימה שעברה בעצמה תהליכים קשים, יחד עם זה למדה, התגייסה לצבא וכיום היא לומדת משפטים." את יכולת הנתינה והיחס הביתי משקיעה ענת בריבות. "תמיד עשיתי ריבות בבית" אמרה ענת. "החלטתי להרחיב את המגוון ולהציע אותו ליד הליקרים וכיום יש לי מפעל בוטיק קטן ברמת השרון."


התערוכה נקראת - Israwine Expo 2012 תערוכת יין בין לאומית. בתערוכה יש אזור של מאכלי גורמה, בה יציגו שמן זית, ליקרים וריבות. בעלה של ענת, ברי, יינן חובב, שלקח את התחביב שלו ברצינות. הוא בוגר קורסי יין של בי"ס שורק בתל שחר. הוא מייצר כמות מעטה של יינות בוטיק, שאין בה די בכדי להופיע בתערוכה. " על מנת לקבל מוצר איכותי הן של הליקרים והן של הריבות, אנו משתמשים אך ורק בפירות טריים ואיכותיים, ובשיטות ביתיות להשגת תוצאה שעולה על איכות מוצרים תעשייתיים. והצבע - כולו מהטבע" אומרת ענת.


בתערוכה תציע ענת מלבד הליקרים הייחודיים שלה מבחר מפתה של "הריבות של ענת". משכו את עיניי ריבת היין ריבת אתרוגים, ריבת תפוחים ופירות יער ללא סוכר, וריבת תות וג`ינג`ר. כל אלה מלבד הריבות ה"סטנדרטיות" של תפוזים, חבושים, תות שדה ועוד ועוד. www.holiqueur.com


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.