התאמת איפור ומנגנון חיפוש השואת מחירים


לקראת הקיץ תוכלו להתאים את צבעי האיפור המתאימים לכן בעזרת הבוחן באתר הנאה של חברת לנקום העולמית http://www1.lancome.com/x4/# כ"כ באתר ZAP הישראלי תוכלו מעתה להשוות מחירים לפני שאתן קונות מומלץ. www.zap.co.il

עליך רק לענות מספר שאלות קצר על מגוון עורך , והאם את מעונינת בצבעי מאט או זוהרים , הפופולריים השנה, ותוכלי לקבל את גוון הצבעים המתאימים לך מייקאפ, צבעי עיניים שפתיים וכמובן הגלוס החדש. כל זאת תוכלי לעשות בקלות ובמהירות באתר הנעים עם תמונות וריחות של פרחים של לנקום העולמית. בחרי ארצות צרפת או ארה"ב, אלא אם ברצונכם לעלות לאתר יפאן,גם זה ניתן אפילו אם אין לך פונטים יפאנים תוכלו להורידם על המקום באתר. http://www1.lancome.com/x4/makeup/diag/questionnaire.asp?mscssid=QTB1KH9W4AS92LSV00A3HBP5R95V944D אגב תוכלי גם לקבל המלצה איזה סוג בשמים מתאים לך. כל זה בעזרת תשובתיך לשאלונים.


השואות מחירים מעתה תוכלי להשוות מחירים לגבי מוצרים בארץ בעזרת מנגנוני השואת מחירי של ZAP.בקיצור תני למקלדת ללכת במקומך. באם תכניסי שם מוצר למשל טלביזיה , ותצייני את הדגם גודל וכו המנגנון טכנולוגי יסרוק את המאגר של חנויות ויציג את המוצרים , המאפיינים ומחירם ONLINE. השרות בחינם , כאשר לטענת מנהלי האתר המודל הכלכלי על בסיס שיתופי פעולה עם החנויות. אשר רוכשות בתמורה לפרסום באתר מידע על מה הלקוחות מחפשים , מה הדרישות וכו`. כלנו מקוות שהבסיס יהיה אובייקטיבי ואכן יתן שרות ללקוחות ולא נצטרך לכתת רגלינו לקניונים. האמנם? www.zap.co.il כנסי נסי ודווחי לנו אם חסכתן.


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.