חס''ה היא לא רק דיאטה


החלה ההרשמה למדריך חס"ה - חוגים, סדנאות והרצאות של נש"ר. נשים מהוות למעל מ-80% מהמשתתפים בקורסי העשרה,סדנאות יצירה,רוחניות והשתלמויות.לכן פרסום במדריך חס"ה הינו יעיל וממוקד. חס"ה היא לא רק דיאטה.

מנהלי מכונים,סדנאות ומורים מציינים כי נשים הן הצרכניות העיקריות של חוגים קורסים והשתלמויות. יתכן והדבר נובע מכך שנשיםסקרניות ופתוחות לנושאים רבים של יצירה,רוחניות והתעמלויות למיניהם.ולא נתעלם מכך שנשים עדיין עובדות בחברות שעות עבודה קצרות לעמת גברים. לפיכך עולה הצורך לספק לגולשות נש"ר מידע על חוגים,סדנאות והשתלמויות. כ"כ בעתיד נעביר עמטת לבחירת חוגים והשתלמויות. דוקא בתקופה הנוכחית של אבטלה מספר גופים משכנעים לקוחות להירשם ללמוד מקצוע באלפי שקלים, תוך כדי אבטחת עבודה.ובסיום הקורס לאחר שהמשתלמת השקיעה שעות עבודה רבות וכספים מתברר כי אין עבודה,והעבודה המובטחת לאחר הקורס לא התממשה או שהיתה ללא תשלום! למשל בקורסי איפור . לכן עצת נש"ר לפני רישום לקרוס בדקו אם באמת יש בתנאי הקורס עבודה ואם מצב השוק באותו ענף מצריך עובדים מקצועיים או שיש עודף הצע על ביקוש.


עלות הפרסום במדריך חס"ה לחודש היא 30$ עלות 3 חודשים 80$ עלות ל-6 חודשים 100$. למעוניינים מלאו פרטים http://www.wol.co.il/jobinfo/default.asp התקשרו לדינה מנהלת השיווק 048765539


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.