חתונה מזן אחר


מופע חתונה- איזה רעיון? כשאנשי יחסי ציבור בתחום התרבות נישאים הם ממלאים את האירוע בתוכן ובפרגון חברים אומנים. צלמת: יונתן שלמה.

אשת יחסי הציבור הילה קומם ושותפה למשרד "אוצר תרבות" וסגן יו"ר עמותת מגן לזכויות אנוש, יהודה קורן נישאו בחודש מרץ בגינת ההורים של הילה.את החתונה חגגו בצורה מקורית וייחודית כששה שבועות מאוחר יותר (11/5) עם קרובי משפחה, חברים וידידים באולם היפה של מרכז הבמה בגני תקווה. אחרי בראנץ` עשיר בלובי שעוצב על ידי האמניות מאיה ושירה גיפשטיין, נכנסו האורחים לאולם. הם לא ידעו מה בדיוק מצפה להם וההפתעה היתה רבה. ראשית עלו צמד הפסנתרנים הבינלאומי טמי קנאזאווה ויובל אדמוני במארש החתונה וקטעים נוספים מאת מנדלסון, אדמוני התגלה כמלחין והשמיע לאורחים שיר מיוחד שכתב בביצועה של זמרת הג`אז המעולה דפני לוי. אחריהם עלו חבריהם האמנים עשור אלקיים, גדי קינן, דפנה לבנון, זוהר מקדסי, הדס וסרמן ואירית שפירא, מאיה בהיר ואחרון חביב שחקן תיאטרון תאיר יוסי סגל במונולוג מרגש מאת חנוך לוין העוסק במבקרי תיאטרון (בהקדשה להילה אשת יחסי הציבור של התיאטרון).


יש לציין שכוכבי הבוקר היו ללא ספק בני הזוג ששיריהם שובצו בין המופעים השונים, כולם שנסונים בצרפתית. הם הלהיבו את הקהל, שלגמרי לא התגעגע לבורקס ורבע עוף. הילה שרה ליהודה את "החיים בורוד" בצרפתית, במיוחד בלט השיר Paroles - קורן דיקלם באהבה את שורות החיזור של אלן דלון מתורגמות לעברית על ידי הילה והיא ענתה לו במילותיה שלך דלידה בצרפתית - כן, מילים, מילים ... (בתמונה). בסוף המופע ביצעו את שיר הטלפון של והצחיקו את הקהל בתוספת שלהם לשיר של נינו פרה "יהודה קורן, סוף סוף הוא מתחתן והילה , סוף סוף היא הכלה." והשמחה אכן היתה רבה על מציאת זיווג מושלם.


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.