יזמות זוגית ב''מעוף הציפור''


"מעוף הציפור" שבנתיב השיירה הינו מיתחם נופש ופינוקים אבל גם מודל לחיקוי של שינויי קריירה ויזמות עסקית של יהודה ורות יעקובי.

יהודה יעקובי עבד כיערן למעל מ-20 שנה בקק"ל החליט לצאת לפנסיה מוקדמת ולממש חלום של הקמת מעוף הציפור. רות עזר כנגד, עורכת את ארוחות הבוקר ואחראית על העיצוב והדקורציה של בקתות. בנוסף ממשיכה רות לעבוד ברפ"אל כמרכזת הדרכה. הם רכשו 3 בקתות עץ מרווחות בתכנון ארכיטקטוני ייחודי בהזמנה אצל האדריכלית רזיה גלבוע מקיבוץ אדמית בגלל המיקום של נדידת הציפורים. כל בקתה נקראת ע"ש ציפור: חוחית מסמנת את האויר, סקנאי את המים ודוכיפת את הקרקע.. את הבוקר "במעוף הציפור" התחלתי בסוייטת בקתת העץ עם קפה.ולאחר מכן במדיטציה במרפסת למול שדות הכותנה ומטעי הבננות. ציפורים עפות מעל ברבעיות מעל הצמחיה הצבעונית, אותה מטפח ומעצב יהודה. שתי נקישות בדלת ורות ויהודה מופיעים עם סלי ארוחת הבוקר הכוללת גבינות, סלטי חסה ורימונים,סלט ערבי , לבנה,עוגת דבש, ג`חנון חביתות ומאפים מעשי ידיה של רות. ועוד. את המאפים של רות טעמנו בבואנו ערב קודם על כוס יין שחכה לנו בחדר עם פירות טריים ויבשים.


במיתחם הגינתי הוסיפו לאחרונה מטבח הכולל בר מעץ הכולל פלאטה חשמלית כלי אוכל , מוצרי קפה ועוד כך שהנופשים יוכלו לבשל את ארוחת הערב צהריים לערוך מנגלים ועוד ולהשאר במיתחם עם הילדים במשך כל שעות היום.להינות מהנוף, מהצמחיה, מהשקט , הבריכה ועוד. ההרגשה ב"מעוף הציפור" היא של גן רומנטי כשבמרכזו אזור של סוכות כאשר כל שתיל, עץ ושיח תוכננו בהקפדה עם התאמת צבעים ,דקלי הבננות, פרחי צפורן גן עדן, מטפסי אלמון המים, צמחי פסיפלורה . מעוף הציפור פועל כשנה וחצי. המחירים לזוג הם 700 ₪. אותם לא העלו בחגים. האורחים חוזרים בגלל שילוב הפאר,הבקתות היפות והמרווחות , הגן הקסום ובעיקר בגלל ההרגשה הביתית שמעניקים רות ויהודה, כולל הפרטים והנוחות. אכן מיתחם הנופש מעוף הציפור של רות ויהודה יעקובי, אינו רק מקום לנופש ופינוק אלא מהווה מודל לחיקוי עסק זוגי משפחתי ושינויי קריירה.הכולל חלום , תעוזה והרבה עבודה ואהבה. להזמנות ופרטים : 0504525437 05452525437


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.