כיצד את מתפקדת בפני רופא


נבחון מזוית אחרת בהומור ובכאב איך אנו מתפקדות בפני מדי פעם רופא, עו"ד, שוטר, מורה של הילד וכ"ו .

סוף סוף שכנעתיאת הזאטוט שצריך לקחת אותו לאורתופד. הרי הגב שלו כפוף של כך. המוקד הצליח להקליד את מספר תעודת הזהות המוזר שלו ולהשחיל אותו לתור במועד סביר ונוח. אכן, השם מופיע ברשימה. יושבים במסדרון, מחכים , מורידים את הז'קטים ונכנסים לרופא.


שואל האורתופד ללא הרמת גבות ועיניים תוך דפדוף בין התיקים האפורים "מה השם?" . הוא מצווה על הזאטוט הכחוש , "תתכופף ותוריד את החולצה" הוא פוסע מאחורי הילד מסתכל ובודק את הצלעות הבולטות ... "טוב תתלבש" "זה רק רפיון שרירים " חוזר למכתבה ושוב רושם בגיליון. אני שואלת בחרדה , ריפיון שרירים, ניוון שרירים המילים "אז מה?" מתערבבות לי בראש . -אתה עצלן " מפטיר לעבר הזאטוט "רק התעמלות ושחייה" "זה כלום העצם הבולטת בקרסול?" מנסה אני שנית ביתר עוצמה - "הילד טוען שכואב לו כבר תקופה ארוכה "


זה שום דבר " מפטיר בחוסר סבלנות , " הרי אמרתי לך - זה כאבי צמיחה . "תראה ד"ר אולי בכל זאת אפשר לקבל צילום?" "את הרי לא אישה פרימיטיבית" )- בלבו בעצם חושב "הו הנה עוד פרימיטיבית נפלה עליי" . " את יודעת מה הסכנה ברנטגן? שמעת פעם על קרינה?" סחבתי את הזאטוט שלא סיים לרכוס שרוכיו ולגרוב גרביים, וברגליים כושלות. הבעל ניצב בדלת : " ובכן מה נגלה בצילום? מה לא היה מגיעים הביתה עם צילום ? בשביל מה הלכתם?"


כעבור חודשיים נאלצנו לחזור- הפעם לרופא אחר, שאבחן שבקרסול יש עצם נוספת אותה כנראה יש צורך לנתח . ואישר את אבחנתו על ידי צילום רנטגן...


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.