לומדים על ורדים


הם אלגנטיים, רומנטיים ומוסיפים צבע לגינה. ועכשיו יש לכן הזדמנות ללמוד עליהם. במפגש מיוחד לקהל הפרטי (ללא תשלום), ילמדו אתכם הכל על ורדים, סוגים, זנים והנחיות לגידול.

לכל אוהבי הגינון וגידול פרחים, ביום שישי, 9 בפברואר, יתקיים במשתלות "גבעת ברנר" מפגש מיוחד שנושאו ורדים. המפגש יחל בשעה 10:00. העיתוי אינו מקרי. בימים אלה מתחילה העונה המתאימה ביותר לשתילת ורדים חשופי שורש. מה במפגש? המפגש יכלול הרצאה של העורך המקצועי של "גינה ירוקה", מר עמוס רוזנטל. ינתנו הסברים וטיפים בנושאי גידול, גיזום, שתילה והשקייה של ורדים. המפגש, שיועד בצחילה לחברי מועדון הלקוחות, יפתח הפעם לקהל הרחב, בשל העניין הרב שמגלה הציבור בנושא. ההשתתפות במפגש אינה כרוכה בתשלום.


ובנוסף לורדים, המישתלה מציעה לכם יום של כיף ב6/2/01. לאחר שסיימתם את חובתכם למולדת, ושילשלתם את בחירתכם בקלפי, מציעים לכם בגבעת ברנר-פעילות משותפת להורים ולילדים. יום הבחירות הוא יום שבתון במשק, ורבים מחפשים פתרון להעסקת הילדים. לאור הצלחת סדנאות היצירה בשנים הקודמות הוחלט להרחיב את הפעילות לרגל ט"ו בשבט השנה. ולכן בתאריכים 6 ו 10 בפברואר 2001, בין השעות 09:00-14:00 יתקיימו סדנאות יצירה לילדים ולהורים. השנה יתמקדו סדנאות היצירה בקישוט עציצים וכדים. כל משפחה תוכל לקשט עציצים וכדים לפי טעמה, ואח"כ תקבל צמח לשתילה בעציץ. מחירי העציצים והכדים המצויירים: 10-40 ש"ח.


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.