ללמוד שפות וגם לפתוח עסק אינטרנטי בכל העולם


העולם רץ קדימה במהירות האור ואין שום סיבה שתישארי מאחור.EN101 התוכנית היחידה המאפשרת לך ללמוד ולהרוויח כסף!אנגלית, ספרדית, סינית,רוסית ועוד.אצלך בבית במחשב !

חברת EN101 פיתחה תוכנית למוד שפות המדוברות ביותר בעולם. היום חייבים להכין את הילדים מגיל צעיר. לדיבור שוטף באנגלית.לכן חשוב להתחיל מגיל 4-5. יוצרים סביבה מדברת, הילד שומע, קולט,חוזר ומדבר... התוכנית היא לנוער, למבוגרים, ולאנשי עסקים. כל מצטרפת לשנת למודים- יכול להיות גם מפיץ/ה בארץ ובכל העולם ולהרוויח הרבה כסף . המורה אצלך בבית, במחשב האישי, לכל בני המשפחה. את יכול לפתח עסק אינטרנטי בכל העולם. שאלי את עצמך: למדת אנגלית אך אינך יודעת לדבר? חשוב לך ללמוד שפות זרות נוספות? חסר לך כסף ללמוד בביה"ס לשפות כי שכר לימוד יקר? אין לך זמן ללמוד? גם בני ביתך מעוניינים ללמוד? אל דאגה, התוכנית בנויה כך שתִילמדי בזמנך הפנוי, כי המורה נמצאה אצלך בבית 24 שעות. בנוסף תקבלי כסף, כי את נהנית מהלמודים ותספרי לחברים שלך. הם גם ירצו, הם יצטרפו ואתה תרוויח כסף.


כמה זה עולה לך? - ממש מחיר מצחיק, כמו פיצה משפחתית, כ- 40 ₪ בחודש! כל המשפחה יכולה לדבר, בעלות שנתית של 129$... היכנסי לאתר, פתחי את הרמקולים, פעלי לפי ההנחיות, קראי והתבוננני במצגת השעורים לדוגמא: http://www.mp.en101.com זקוק/ה למידע נוסף? משהו לא ברור? צלצלי למשה פאר 054-8022013 mp220173@hotmail.com


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.