מחזה האבסורד של מיקי חיימוביץ


מעניין אם כל עובד או מנהל שמקום עבודתו נסגר יקבל טור ראשי בYNET להלין על סגירת מקום עבודתו. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3663553,00.html

מיקי חיימוביץ מצהירה בכתבתה ב " למנוע את מחזה האבסורד" ב-YNET: " שאם לא אעשה כל מה שאני יכולה כדי למנוע את סגירתו של ערוץ 10 - אתחרט על זה עוד זמן רב" בנימוקיה היא מציינת כי סגירת ערוץ 10 (עם תוכניות ההישרדות המפוארות) ,יוביל לאבדן פרנסה למאות הצלמים והמפיקים עם המשכורות הנמוכות. מה שלא מציינת, מיקי הוא שאם מנהלי הערוץ לא היו נותנים משכורות דמיוניות של עשרות אלפי שקלים לחודש למגישי תחזיות מזג אויר, ומאות אלפי ₪ לחודש למגישי החדשות,אולי הערוץ לא היה מגיע להפסדים כאלו .שלא לדבר שלא עמד בתנאי הפקות מקור. מעניין לא ראיתי את מיקי מזדעקת על סגירת מקומות עבודה אחרים, וגם על גביית חובות של בנקים מבעלי עסקים קטנים, או מאמהות חד הוריות שלא יכולות לשלם את שכ"ד. אבל לותר על חובות של 100 מיליון ₪ של ערוץ 10 למדינה ניתן למחוק עם כתבה אחת של מגישת חדשות. היא סבורה שרק בגלל שהערוץ לא עמד בדרישות המדינה ליצירות מקור אינה עילה מספקת לסגור. כן מיקי, אם המדינה מתקצבת במיליוני דולרים את ערוץ 10, המעניק משכורות "אגדתיות" למגישים ללא הצדקה כלכלית ,לפחות,וגם לא עומדת בתנאי הפקות מקור. יש עילה מספקת לסגירת הערוץ שגם לא הצטיין בתוכניות מיוחדות. לכן יש לציין לשבח את פעולותיו של ח"כ גלעד ארדן השומר על כספי המדינה כפי שהתבטא "אני מקווה שערוץ 10 מבין את הרמז הדק ויביא את הכסף שהוא מחויב להוציא על הפקות"


ועל האיום של בכירים בערוץ "אם לא יוארך הזיכיון נחשיך את המסך" כפי שממציין ערן בר און, אנו לא מפחדים אנו כבר יושבים הרבה פעמים בחושך גם עם ערוץ10.


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.