מסע בין כוכבים במצפה רמון


המועצה המקומית מצפה רמון והמועדון האסטרונומי של אוניברסיטת תל אביב מזמינים את כל המשפחה לתצפית חינם במטר מטאורים בתאריכים חמישי – שבת 13-11/8. שה כן לנשים !

מצפה רמון תוחשך כדי לאפשר תצפית ברורה יותר של מטר הכוכבים ביום שישי ה- 12.8 תקיים המועצה המקומית של מצפה רמון בשיתוף המועדון האסטרונומי של אוניברסיטת תל אביב אירוע מודרך בליווי תצפיות בטלסקופים באצטדיון הכדורגל של מצפה רמון. בחושך מוחלט, בשמיים נקיים וצלולים, יוכלו כל בני המשפחה לקחת חלק, חינם אין כסף, בתצפית במטר מטאורים ופרסאידים בעזרת טלסקופים שיוצבו ובעין בלתי מזוינת. תופעה ייחודית זו של גרמי השמיים תלווה בהסברים ובהרצאות של חברי ואנשי המועדון האסטרונומי של אוניברסיטת תל אביב.. לטובת הטבת תנאי התצפית יוחשך היישוב בזמן מטר הפרסאידים. מדריכי החברה להגנת הטבע ורשות הטבע והגנים יקיימו סיורים מודרכים מיום חמישי עד שבת, ברכב וברגל בפארק הפסלים המדברי ובאתרי מכתש רמון בסיורי זריחה ושקיעה. בנוסף יתקיימו ביום שישי בשעות היום סיורים מודרכים במצפה הכוכבים ובשעות הלילה יועברו ע"י מדריכים מקצועיים הרצאות ותצפיות בטלסקופים האיצטדיון הכדורגל במצפה רמון. יש להרשם בטלפון 6595577 –08 לסיורים המודרכים , מקום המפגש לסיורים רחבת מרכז המבקרים.


תחבורה מאורגנת מתחנת הרכבת ארלוזרוב וחזרה: שעת יציאה יום שישי ב- 14:00 שעת חזרה ממצפה רמון יום שבת בשעה 16:00 , ההסעה בתשלום , יש להרשם מראש בטלפון 6595577-08 . לפרטים נוספים: 08-6595577 וכן באתרי האינטרנט : http://mitzpe-tour.co.il או http://astroclub.tau.ac.il ההשתתפות בכל הפעילויות אינה כרוכה בתשלום . אתרי לינה והסעדה במצפה רמון ערוכים לקבל את פני המבקרים. במקרה של מזג אויר מעונן לא תתקיים תצפית!


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.