מסר ותקשור לחג האהבה


לקראת ט"ו באב , חג האהבה תקשור ע"י אתי ליאון ומספר מלים על נשים גברים זוגיות ותקשור.

מסר בנושא יום האהבה ט"ו באב *************************** אורחים יקרים , בימים אלו של לבנה מלאה שערי שמיים נפתחים לבקשותיכםI. התכנסו בעצמיכם, פסעו אט אט בשביל המוביל אל המקדש שבלבכם. היו בו בשקט , בשלוה, פתחו את לבכם והקרינו מתוכו את הזוהר שבכם, את השפע , הפתיחות שחבוי בלבכם. הזרימו תכונות אלו לסביבתכם ומגנטו אליכם את הזוגיות המתאימה לכם, כנה , מכבדת משלימה וסוחפת. היו ברוכים. מלאך מיכאל.


ועוד כמה מלים על זוגיות ואהבה בתקופה זו. גם בזוגיות קיימת היו פתוחים ומודעים להפריה הדדית , לחידושים להפתעות קטנות, כמו הליכה בים בשעת השקיעה , ארוחה בשניים בחיק הטבע,.


אתי יש הסבורים שכל נושא המיסטיקה והתקשור הוא רק לנשים? מי בא אליך לייעוץ בנושאי תקשור וזוגיות ? מסתבר שהרבה מאד גברים פתוחים היום לשמוע ולהקשיב,ולשתף בלבטיהם וגם מוכנים ופתוחים לעבור שינויים , כמו להפסיק להיות אובססיבי ודאגנות יתר, שתלטנות ועוד. מגיעים אלי מכל שכבות האוכלוסיה ולאחרונה משום מה הרבה גברים צעירים מעולם הייטק. האם פונים אליך זוגות בנושאי זוגיות? מגיעים אלי זוגות בגילאים שונים ובשלבים שונים של מערכת הזוגיות. כאשר הפגישות הן אינטימיות וכל אחד פותח את ליבו ומתייעץ בנפרד.יש צעירים שפונים לפני שממסדים קשרים, כאלו הנמצאים במשבר , אלו המרגישים שהזוגיות "עומדת" אינה מתחדש. בדרך כלל זוגות שאחד מבני הזוג אינו מעווניין יותר בקשר ומרגיש שמיצה את הקשר. מטרת הפגישה היא להביא למודעות של כל אחד מבני הזוג מהו מביא לזוגיות , ואיזה שינוי הוא יכול לעשות בעצמו, ולאחר מכן עם בן זוגו. התהליך מאפשר לפרט לראות מזוית יותר גבוהה התנהגויות ואירועים ממקום אחר. האם את יכולה לספר על הצלחות במיפגשים כאלו? בהחלט, השינוי ודרך החשיבה שמתעוררת אצל האנשים בעקבות הפגישות מביאה אותם להסתכלות אחרת . כך שזה אמנם לא גישור במובן המישפטי אלא גישור ע"י תקשור ומודעות. למשל בן הזוג מעוניין לעזוב את הבית בטענה שהאישה אינה אוהבת אותו יותר.כל הקלפים הראו שבמטרה להביא את הזוגיות להפרייה מחודשת עליה לעשות שינויים בגישה לבן הזוג. ואמנם התברר שהאשה היתה מענישה את בן זוגה ע"י הימנעות מיחסי מין ואינטימיות. וכך הם הלכו והתרחקו. או למשל כשבא גבר ויוצא לו קלף דב טורף כשדג עומד לקפוץ לתוך פיו. אני מציגה בפניו את התמונה ושואלת מי הוא בתמונה? ובדרך כלל הגבר רואה את עצמו כדב והאשה לעמת זאת כדג נטרף. ומכאן יוצאים למסע של קלפים ותקשורים. לעמת זאת אשה שבחרה את הקלף של הדב והדג תוך כדי תקשורים וקלפים נוספים הסברתי לה שבזוגיות היא צריכה לשאוף לשאוף להתחבר לעצמה וליכולות שלה , לדעת לקבל ולא ל"היטרף" ולהיבלע לרצונותיו ולכוחניות של הצד השני.יש לבוא לזוגיות מתקנת מתוך כבוד הדדי ואיזון. לסיכום ניתן להיעזר בקלפים ובתקשור בשלבים השונים של מערכת הזוגיות להבנה עצמית והבנה הצד השני ולהביא ותובנות חדשות אשר יביאו לשינויים. קלפי התקשור של אתי ליאון נעשו בתדר תקשור של מלאך מיכאל. הקלפים הם תמונות-מסרים לפגישות ייעוץ אתי ליאון 054599985.


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.