על תסרוקות וחברות כנסת


אלו מסרים משדרות חברות הכנסת בהופעתן? כדי לפענח את השדר ו הנוסחא פנינו לרב אומן "אביב הגיאן" מרעננה, אשר קובע חד משמעית:"חברות הכנסת שלנו אפורות מדי וקשות מדי, וקורא חברות הכנסת ללמוד מהסנטורית הילרי קלינטון.

ש. מה הקשר בין אופי ותסרוקת? ת. כלן רוצות להיות יפות אבל גם מעניינות מתברר כי אופי האדם הוא ללא ספק השחקן החשוב במראה השיער. ש.מה היא תדמית חברות הכנסת שלנו ? ת.מה כבר לא נאמר על חברי וחברות הכנסת חוץ;מההופעה החיצונית שלהם.אנו כול כך קרובים ליבשת האירופאית ולחברי/ות הכנסת יש מה ללמוד בענייני שיער ותדמית השיער על המראה שלהם ועל ההשפעה החיצונית שלהם ביום יום .וגם בזמן בחירות או במפגשים עם חברי פרלמנט זרים. לומר שבבית הנבחרים האנגלי השמרנות חוגגת אולם שם זה גם ניגמר. לעומת זאת הרחוב האנגלי ממש פתוח וחופשי למגמות האופנה. חברות הכנסת שלנו הן אפורות מידי קשות מידי; חסרות גוון; גם בשיער גם בביגוד ואפילו באיפור ואולי כל זה בעקבות השמרנות של מסדרונות הכנסת או הפחד להראות קלות דעת בפני הבוחרים.כל חבר כנסת חייב לקשור עצמו עם יועצת תדמית ואופנה.פוליטיקאיות אשר נבחרות לכנסת צריכות ואף חייבות לשבת עם מעצב שיער טוב ובעל ניסיון בענף כדי.לשנות .ואף להחליף את הלוק" הישן בחדש אם מדובר בגוון או בעיצוב שיער עדכני. רק אמונה בספר האישי יהיה ניתן לשנות את "הלוק" למקום הרצוי והנכון יחד עם זאת חברות הכנסת החדשות בשנתיים האחרונות הביאו רוח שובבה לכנסת כגון;רוחמה אברהם או סופה לנדבר שמוכיחות כי פוליטיקה נשיות ואופנה שלובים יד ביד. מה דעתך על התסרוקת השובבית של דליה איציק האם היא מתאימה למעמדה כיו"ר הכנסת? ח"כ דליה איציק התחילה את דרכה הפוליטית עם מראה מאוד קשה ולא מחמי או חכ קולט אביטל שומרת בקראות על מראה "אובר" שמרני .אופי האדם ללא ספק הוא המראה החיצונית תוספת עניין למראה יכולה רק להוסיף ולרכך ואפילו למתג . ולראיה לכך שוב גברתנו הנשיאה דליה איציק עם גוון חדש בשיער מה אתה מציע לשרת החוץ לבני? המעבר של חכ ציפי ליבני לשער חלק ללא ספק טוב יותר אבל גוון השיער טעון שיפור אוספה של גווני דוטון או טריטון בגווני בלונד שאטין או דבש נחושת


האם התסרוקת של טרטכמן אסתר מתאימה לאופי שלה מה כדאי לה לשנות? (לא את האופי). אולי במקרה זה תסרוקת שתשבור את הסטראוטיפ שנדבק בה .? לחכ אסטרינה טרטמן דרוש גוון רך יותר כמו גווני החום עד חום נחושת ללא ספק גוונים אילו ירככו את המראה הקשוח שלה במיוחד עם הגוון השחור גם לימור לבנת שינתה תסרוקת מה דעתך? מה שמעניין הוא שלימור ליבנת היא פרסומאית במקצוע אבל לקח לה זמן רב להבין שהיא צריכה להחליף את הלוק הישן נושן שלה למשהו מעודכן יותר. מה היית מציע לח"כ קולט אביטל עם תסרוקת הסולדית שלה נוסח מלכת אנגליה. קולט אביטל חייבת להיות הנשיאה הבאה של מדינת ישראל(ריד מיי ליפס) כדיפלומטית בטח נפגשת עם אמון נשות דיפלומה ואת יודעת שגם נשיות שובבה מוכרת לא רק רצינות. לסיכום לשיער יפה ומטופח יש השפעה חזקה על המראה ועל איך שהסביבה מתייחסת ומעריכה וקובעת את הרושם הראשוני בהערכת האופי ,הסגנון והאישיות. . לשאלות ופרטים אביב הגיאן לייעוץ וקביעת תור 097745470 מעל קפה פארק ברעננה 0545446978 ניתן לקבוע תור גם בהוד השרון.


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.