ערב התרמה למועצה למען הילד


גליה אלבין יו"ר אגודת הידידים – המועצה לשלום הילד מזמינה את גולשות נש"ר להשתתף בערב התרמה והקרנה חגיגית יום שלישי 2007/02/20 בשעה 19:00 סינמטק ת"א, שפרינצק 2 ת"א.

המועצה הלאומית לשלום הילד, הגוף הגדול והוותיק מסוגו בישראל,עוסק במכלול הנושאים של זכויות הילד. המועצה לשלום הילד פועלת כשדולה וכארגון סנגור, אך במקביל מקיימת גם מרכז משפטי, מרכז מחקר ופיתוח, מרכז חינוך והדרכה ומערכת של פרויקטים חדשניים. העמותה אינה נתמכת ע"י הממשלה, על מנת שתוכל לקדם חוקים לטובת ילדי ישראל. הנתונים המזעזעים של המועצה לשלום הילד על מצבם של חמישית מילדי ישראל (כ- 700,000 ילדים) הנמצאים מתחת לקו העוני, הביאו את גליה אלבין לקחת על עצמה את תפקיד יו"ר אגודת הידידים של העמותה. כמו כן תוכנית "המועדון" בהנחיית גליה אלבין, העניקה חסות ראשית בפרויקט ליווי ילדים לבתי משפט ופתחה קו טלאול למענה ישיר לנצרכי הגנה. לפרטים נוספים אודות נתוני המועצה לשלום הילד ניתן למצוא באתר: www.children.org.il


בכורה ארצית "סודה של אספרנסה" סרטו של לאופולדו לבורדה בכיכובה של: קאתי ג`ורדו (זוכת פרס גלובוס הזהב ופרס מיוחד על מפעל חיים) בתפקידה האחרון והעצמתי. סיפור מרתק על ידידות בלתי אפשרית הנרקמת בין אישה חזקה באחרית ימיה לבין נער מרדני וכובש שיתוודע לסודה של אספרנסה רק לאחר התבגרותו.. כל מה שילד צריך זו דמות להזדהות איתה כדי להיחלץ ממצוקה, חורחה זכה לקבל את "סודה של אספרנסה".


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.