ערכה דיגיטאלית ליום האשה


ליום האשה מציידת נש"ר את הגולשות בכלים הבאים: אתר לכל אשה, עתון הצעות עבודה, רישום חינם במדריך העסקים לנשים והנחה בתכנת לניהול הבית והמשפחה. בנוסף תייערך סדנת "נשים על גלגלים" לאפקטיביות נשית, ניהולית.

נשות קריירה, מנהלות ויזמות על מנת שתשרוד בעולם העסקי וטכנולוגי של היום חייבת להצטייד בערכות הישרדות דיגיטאליות. לפיכך לקראת יום האישה מציידת נש"ר נשות קריירה ויזמיות בכלים דיגטאליים הבאים:


1 - הצעות עבודה חינם ישירות לתיבת הדואר שלך עיתון drushim.net/wol 2- אתר לכל אשה- החל מ-8$ לחודש בשיתוף זירה.ביז www.zira.biz?wol -3 תוכנת ניהול הבית , תקציב ובריאות המשפחה – "משפחתיק" 4.מדריך אתרים חדש לנשים – מדריך למוצרים ושירותים לנשים ושל עסקים בניהול נשים. להרשמה חינם בחודש האשה www.wol.co.il/asakim


מדריך נש"ר עסקים לנשים ושל נשים המדריך מטרתו לרכז את הכח הצרכני של נשים ולהטיח לקהל הצרכניות מגוון עסקים ושירותים. כ"כ להציג את הפאזל של עסקים ביזמות נשים ולעודד צריכה של שירותים ומוצרים של נשים. מחקרים מוכיחים כי 85% מהחלטות הצריכה מבוצעות ע"י נשים.ולכן עולה הצורך בהפקת מדריך אינטראקטיבי לקניות ושירותים.. המטרה היא לבנות NETWORKING של עסקי נשים. כמו שקורה באפן טבעי בקהילה בין חברות שכנות וכו וכמו שקורה באתר נש"ר. שרואת חשבון מזמינה חוזה אצל עורכת דין ןסופרת מחפשת מו"ל ופונה להוצאה לאור שנכתב עליה באתר ועוד. במקביל יפתח באתר פורום של חוויות והתנסויות מהמוצרים שירותים לפי ענפים וכו`. בשלב מאוחר יותר ייערך דירוג של העסקים ועוד. מבנה המדריך א. עסקים של נשים ב. עסקים לנשים כל חלק מחולק למוצרים ושירותים לפי ענפים. השדות: שם החברה הענף, שנת יסוד, תאור כללי, שם המנהל\איש קשר טל פקס ודואל ואתר.


לפרטים ומידע ilanapc1@netvision.net.il טל: 097714721,056411040אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.