פטגוניה אצל נורמה


בחום הזה מה נבקש? פנטזיות של גורמה ב"רוח" קרחונים,כל אלו ועוד אצל גילה בקפה "נורמה" בככפר שמריהו.יום ג` ה-31 ביולי בשעה 20:30.

סדרת ערבי העולם בנורמה ממשיכה.לאחר שהתקיים במקום ערב איטלקי המשולב בהרצאתו של ד"ר רמי דברת,יערך מחר יום שלישי ערב דרום אמריקאי ייחודי המשולב בהרצאה על פטגוניה. עלי להודות שבפטגוגניה עוד לא ביקרתי אבל בקפה נורמה בקרתי לפני שבוע.המסעדה מוצנעת במרכז המסחרי של כפר שמריהו,מבחוץ צמחים מטפסים על הפרגולה ובפניםהעיצוב בצורה ביתית ומזמינה בידיהן האוהבות של גילה ובתה רעות,שעיטרו את קירות המסעדה בציורים מעשי ידיהן. התפריט כולל סלטים,כריכים,ס\מנות עיקריות וקינוחים. אהתבי את סלט נורמה הכולל מצע עליי חסה וירקות טריים והעיקר מבחר פירות טריים וייבשים תאנים,במעטה של גבינת רוקפור ושקדים. גם הקונפיטוריה מעשה ידיה של גילה היתה מעולה.גולת הכותרת היה דג דניס אפוי עם שום לימון ממולא במיטב עשבי התבלין,(גילה תושבת הבקעה יודעת לבחור את מיטבם).ולבסוף קפה הפוך ועוגיות תוצרת הבית. אכן קפה מסעדה נורמה הינו קפה מסעדה ייחודי בנוף הקולינרי הישראלי.נורמה מעוצבת בצורה בלתי מכופתרת ומציעה אוירה רומנטית ושקטה המותאמת לצרכיהם של המבקרים.


מגוון הלקוחות רחב אנשי עסקים,אמהות וילדים, משפחות וגם NETWOEKINF של ארגוני נשים ועוד. לאחרונה החלו תפריט מיוחד לפגישות עסקיות במשרדים אצל לקוחות. לפרטים: 099583223.עלות הרצאה ואורחת ערב :-98 ₪.


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.