פטריה קטנה צרה גדולה


עייפות יתר, תשוקה לסוכרים ופחמימות, עצירות או שלשול, עצבנות ללא סיבה, נפיחות לאחר אכילה, השמנה, גירודים ופריחות, ירידה בתשוקה המינית, הפרשות מהנרתיק, תסמונת טרום וסתית, אלרגיות למזונות וכימיקלים, חוסר ריכוז והחלשות הזיכרון, תסמונת המעי הרגיז.

כל אלה ועוד יכולים להצביע על הימצאות מסיבית של פטריה בשם קנדידה במערכות הגוף. הקנדידה מתחילה את חייה במערכת העיכול ומתחילה לשגשג בעיקר לאחר נטילת אנטיביוטיקה, סטרואידים, הורמונים, תרופות למחלות כרוניות, חולים במחלות כמו איידס, סרטן, חולי אסטמה שמשתמשים בסטרואידים, חולי סכרת, חולים בתסמונת העייפות הכרונית, מחלות בלוטת התריס, צריכת יתר של פחמימות ריקות (מוצרי קמח לבן וסוכרים), ובקיצור מחלות של מערכת חיסון חלשה.


קיימות כמה שיטות לאבחון קנדידה * תשאול * בדיקת צואה במעבדה * שיטת איפ"ק מבחן שרירים (קינסיולוגיה). תשאול לבדיקת קנדידה האם לקחתם אנטיביוטיקה יותר מפעמיים בשנה? האם את לוקחת הורמונים? האם קבלתם סטרואידים למשך שבועיים ויותר? האם אתם סובלים מסינוסים עקשניים? האם אתם מרגישים לא טוב בימים לחים, או במקומות של טחב, או עובש? האם סבלת מפטרת בציפורניים, בואגינה, או מקום אחר? האם קיימת תשוקה לסוכרים ופחמימות? תשוקה לאלכוהול? חולשה בזיכרון ובריכוז? הרגשת ריחוף כמו אחרי שתיית אלכוהול? כאבי שרירים? מצבי רוח, דיכאונות? עצירות או שלשול? כאבי בטן? נפיחות וגזים לאחר אכילה? דלקת בנרתיק או בערמונית? אין אונות, חוסר תשוקה מינית ועקרות? מתח טרום וסתי? פריחות וגרודים? זיהומים חוזרים ונשנים טעם או ריח מהפה? שכבה על הלשון? גרודים באוזניים? אם אתם עונים בחיוב על יותר מארבע שאלות, בהחלט סביר שיש לכם קנדידה ברמה שכדאי לטפל. לטיפול יעיל בקנדידה מומלץ: כמוסות קולורקס + פרוביוטיק ותזונה נכונה תולדות ה"קולורקס" בשנת 1998 הגיעו לארץ כמוסות בשם "קולורקס" המבוססות על שני צמחים. צמח הורופיטו, שרך הגדל באופן טבעי ביערות הגשם בניו זילנד, היה בשימוש מאות בשנים ע"י הילידים, בשילוב זרעי אניס. השילוב של שני מרכיבים אלה גורמים לפירוק התא של הפטרייה ומסייע לנקות אותה מהגוף. הטיפול ב"קולורקס" הוא קצר ונמשך רק 28 יום איבחון, יעוץ וטיפול ב"רוח הגוף" קליניקה לרפואה טבעית רב תחומית. טל. 03-5349704, 050-7497996


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.