פתרון לעלית הדלק בתערוכת אגריטק


דלק צמחי,ביבי סיטר לצמחים, מיקרופון לפרות, אבטיח אישי,פלפל מרובע ועוד. כל זאת בתערוכת "אגריטק" מרכז הירידים תל=אביב.9-11 למאי.

בתערוכת החקלאות הבינלאומית "אגריטך 2006" תערך הדגמה ראשונה מסוגה של רכב הנוסע בעזרת ביו-דיזל, שהופק מזרעים. מדובר בגידול חקלאי חדשני בעל פוטנציאל כלכלי אדיר של עשרות מיליארדי דולרים, במיוחד בעקבות העלייה הדרמטית במחירי הנפט בשנה האחרונה. מנכ"ל אגריטך, דני מאירי, מסר שהגידול החקלאי החדש מבוצע על ידי חברת "חובב חקלאות", בעלת ניסיון רב בפרויקטים בינלאומיים בתחום החקלאות, בסיוע של קרנות מימון מהארץ ומחו"ל. גידול הצמחים לייצור ביו-דיזל נעשה כולו במדינות שונות באפריקה, שבהן תנאי האקלים מתאימים לצרכים ועלויות הקרקע, המים וכוח האדם זולות. היזמים כבר חתמו על הסכמי שיווק של המוצרים למדינות שונות באירופה ואמריקה. על פי הערכת היזמים יגיעו מכירות הזרעים כבר השנה לעשרות מיליוני דולרים. הביו-דיזל הוא דלק ירוק שאינו פוגע באיכות הסביבה הן בתהליך היצור והן בפליטת גזים בשעת הנסיעה. הוא גם בעל יתרון בטיחותי לעומת הסולר ומתפרק במהירות אם הוא נשפך על הקרקע. תערוכת אגריטך תמשך שלושה ימים. בתערוכה ישתתפו 250 מציגים מישראל וממדינות אחרות. לתערוכה צפויים להגיע 6500 מבקרים מחו"ל ובהם כ-17 שרי חקלאות ועשרות אלפי אורחים מהארץ. מידע על תערוכת אגריטך ועל המציגים באתר: www.agritech.org.il


מומלץ לאלו מכן המתעניינות בחידושים והמצאות טכנולוגיים חדשים כגון זבובים עקרים,מערכות השקייה ועוד.תאמינו לי שזה מעניין מיני אפקוט בישראל.


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.