צ`יפנדאילס במודיעין


צ`יפאנדילס במודיעין!מה היו אומרים החשמונאין? רשמים חמים ממופע בערב נשים שנערך בפאב era במודיעין. מופע ציפנדיילס ` חשפנות של 4 חשפנים ישראליo ממוצא איטלקי :דין ,ראש הלהקה, לירוי אחיו- פבלו ,ולורנזו מאיטליה.שם הלהקה: sexybaldboys .

הקהל הנשי מילא אט אט את הפאב, מבטים דרוכים, מרוגשים,דיבורים שמחים,הזעה סמויה, בדיחות, צחקוקים ולגלוגים נבוכים לכל עבר. ההופעה החלה עם הרקדן לורנצו האיטלקי, בחור גבוה שרירי מאד, חטוב להפליא חלק לחלוטין ,שזוף, קוביות בבטן , פנים יפיפיות, ומבט חודר בעיניו הירוקות, הממיסים כל אשה. אחריו עלו שלושת הרקדנים האחרים. הנשים הוציאו מהממלתחה שלהן את הלבוש הסקסי ביותר שלהן למופע , עישנו ושתו משקאות חריפים ונכנסו לאוירה בגדול. הדי .גי מחמם את האוירה, זורק אמרות כנף מצחיקות כגון :- למה באת לכאן הערב? מה אמרת לבעלך להיכן את הולכת הערב?? האם הלכת לבית קפה, לסרט או לספריה ,להחליף ספרים.,,, הדי גי. הזמין שלוש נשים לבמה לתחרות . כל אשה היתה צריכה להציג בפני הקהל הנשי עם הויברטור שחולק להן, מה הן יודעות לעשות איתו .הנשים החלו למצוץ את הויברטור בתנועות מגרות כמיטב יכולתן ותוך כדי כך עלו הרקדנים בלבוש נועז יותר, שקהל הנשים מריע ,עם רמת אדרנלין גבוהה. הרקדנים ירדו לקהל הנשים ובתנועות ארוטיות, חיקוי למשגל , השכיבו אשה אחת על הבר ,אחת על הרצפה, שלחו ידיים לחזה של הנשים וההנשים לא טמנו את ידן בצלחת ושלחו את ידן לאיבר מינו של הרקדן. הקהל מריע עוד- הפעם עוד- הפעם והרקדנים הורידו בקטנות את המכנסונים הצמודים והקטנטנים שלהם. בחלק השני של הערב, הדי.גי העלה 3 נשים שידגימו כיצד הן מגיעות לאורגזמה. הראשונה- מאד התביישה- לבסוף נשארה בתנועות ארוטיות ללא חזיה השנייה - קצת התביישה ונשארה עם תחתונים השלישית התביישה -ונשארה רק עם חוטיני הפרסים ניתנו מחנות סמוכה שפתחה שעריה למופע זה. בהפסקה קהל הנשים ירד לחנות אביזרי מין לסבוב קניות כשהנשים לקחו שוטי סאדו וחבטו זו לזו ,עד שעורן הפך לאדום לוהט.


הוצגו בפניהם אביזרי מין שונים כולל הויברטור המשוכלל העונה לשם :"רולס רויס". בחלק השלישי של הערב הנקרא מופע חוטיני- ארבעת החשפנים עלו רק עם חוטיני ומגבת. החשפנים הניחו 4 כסאות על הבמה והזמינו 4 נשים מהקהל להשתתף במופע החוטיני. הרקדנים ישבו על הכסאות ואפשרו לנשים לשבת עליהם ולהכניס את ידן לתוך החוטיני שלהם ולעשות בפנים על מה שעולה בדמיונן. המגבות יורדות בהדרגה ונחשפים 4 ישבנים חטובים שזופים חלקים, גברים מעולם אחר. האוירה מתלהטת לשיא, קריאות הידד מנשות הקהל ,וכולן שואלות את המתמודדות ----- האם עמד לו?, מה הגודל ?האם נעים למגע ? האם הוא חלק למטה ? ועוד ועוד שאלות נשיות מעולם הפנטסיה. כולן היו חרמניות מתות לזיון אתם,כאן ועכשו.... חזרנו הביתה עיפות, סחוטות ולא מרוצות, אך נשאר לנו טעם של עוד לפעם הבאה ואנו מחכות לכך בקוצר רוח. אולי מי שקנתה ויברטור היתה מרוצה חלקית ,,,, נאלצה להסתפק בו בלבד.....


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.