קוסקוס ויזמות בביאנקיני


זו לא תחפושת פורים!זוהי דינה דגן עם זאב רווח בבגדי עבודה בביאנקיני. דינה מוכיחה פעם נוספת שהיא עטה קדימה בפיתוח מואץ,18 צימרים 700 דקלים, שירותים מפוארים סיורי טרקטרנים ואפילו תעודת כשרות.

להגיע לביאנקיני כל פעם שוכחים את עצמת הפנטזיה : אוהל מרוקאי, כדים, כריות אדומות אוהלים , פסלים שירותים מפוארים בעצם מעין שדרת שירותים וים המלח השקט מלמטה. החודש ייערך פסטיבל קוסקוס ארוחות המבוססות על סוגים שונים קוסקוס כדורי בשר , דגים וסלטים. כל המקום הוא תפאורה אחת גדולה שעל כולה מנצחת דינה דגן הגדולה. גם צבעונית גם אמיצה (סיפור סיכול החבלן במסעדה בירושלים סופר רבות גם באתר) וגם יזמית אשר חכרה חוף בנתה עליה את הכפר שהוא כפר נופש מרוקאי על גדות ים המלח. אהבתי את ארוחת הבוקר הסלטים, הג`חנון ריבת התפוחים, הלבנה וקפה על מרפסת המשקיפה לים.


לאחריה יצאנו לסיור טרקטורונים בראשות בניה של דינה. שעתיים של סיור טרקטרונים בואדי נחל אוג. קניון מדברי עם צוקים . הכל שקט ונקי כאילו אנו הראשונים שדורכים פה ולא עברו פה 3000 שנים של נוודים. לרגל הפסטיבל מתכוני "קוסקוס" אדיבות דינה דה "בינקיני" צפון ים המלח ביאנקיני בסיאסטה : 02-9400266,050-7616162


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.