קטנה גדולה ומרגשת


ליד שרידי בית הכנסת הישן המוארים בגן התעשיה בקצרין,בנוכחות בכירי ענף התיירות בארץ,הוצג חזון התיירות החדש של ישראל והוסר הלוט מהמיתוג החדש של משרד התיירות .

שר התיירות אברהם הירשזון,מנכל המשרד אלי כהן ומנהלת אגף לתיירות פנים אהובה זקן הציגו בארןע את תכנית האסטרטגית והקונצפט החדש של משרד התיירות. בארוע החגיגי מצאנו את אברהם (הירשזון) אבינו, דבורה הנביאה (אהובה מנהללת הפרוייקט) וגם את שני המרגלים. משרד התיירות הינו המשרד הראשון אשר עורך מחקר מעמיק ומקיף במטרה לקבוע אסטרטגיה ותכנית עבודה רב שנתית. המחקר בא לבדוק את הצרכים והרגלים של תושבי ישראל ובכך ליצור כלים למיתוג תיירות הפנים.ולמקצע את עבודת תיירות פנים. תיירות פנים הוכיחה את נאמנותה בתקופה הקשה של האינתפאידה ושר התיירות הכריז שיש לטפח את תיירות הפנים בתקופה של גאות בתיירות. מימצאי המחקר שערכה ד"ר רות בר מצביעים על כך שיציאה לנופש בארץ נתפסת ע"י הציבור ביותר ביטחון, שירות ובעיקר הרגשה שהישראלי רצוי ומזומן יותר מאשר בחו"ל. בעקבות המחקר מגבש משרד התיירות אסטרטגיה ליצירת מותג נופש אשר יתמקד בנושא הקהילה, האחווה והשייכות.


החופשה בישראל נתפשת ע"י התייר הישראלי כנוחה להתארגנון, עם עדיפות לחופשות קצרות, שקט נשפי והתרוממות רוח עם מרכיב של בטחון והגנה לילדים. תקציב ,תיירות פנים גדל השנה ב-5% והסתכם ב-5 מיליון ₪. אשר יתמקד בהתאם לדברי המנכ"ל במשולש התיירות המורכב ממשרד התיירות הסקטור הפרטי והשלטון המקומי, דהייינו תקציב עוקף עמותות התיירות. במטרה להגיע לסינרגיה ולאחידות במיתוג התיירות בהשקעות התקציביות של הפרסום. יורם רובינגר מנכל חברת OPEN הציג את מיתוג המוצר התיירותי הכולל מגוון צלמיות המתבססים על דמויות 3 המרגלים הקדמונים הנושאים אשכול ענבים. בצבעים עליזים.ובסיסמא המרגשת מפרי עטה של ורד מוסנזון:קטנה גדולה ומרגשת- ישראל נופשת" אחת ההפתעות של הסקר היא שאזור החופשה המועדף הוא הצפון ,לאחריו אילת , ים המלח וירושלים. המיתוג והסלוגן החדש זה של משרד התיירות הוכיחו כבר עצמם, לשכות התיירות היו פתוחות בחג ועם ישראל טייל בפסטיבלים, מלונות ובאטרקציות השונות בחג.נותר רק לבדוק אם גורמי התיירות באזורים השונים אכן סיפקו את השרות הנדרש.


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.