רייקי היפנוזה וגלגול נשמות


כשגיליתי את עצמת הרייקי , הבנתי שאין גבול לידע האנושי. השילוב בין שתי השיטות הוביל אותי למקום הנכון בעולם הריפוי. מאז אני נעזרת בהיפנוזה וברייקי בכל תחום של חיי .

סדנא לרייקי *********** כאשר הרופא כבר לא מוצא פתרון לסבלם של מטופליו, הוא פונה לדרכי טיפול חדשות בתקווה למצוא כלים יותר יעילים.בעקבות נסיוני הרפואי של 12 שנים, החלטתי לחפש דרך אחרת לטיפול בחולים. זאת הסיבה שעזבתי את הקריירה המבטיחה ברפואה הפנימית וחיפשתי מקצועות אחרים לעסוק בהם. ואז נחשפתי לעולם הקסום של היפנוזה, ובהמשך לרייקי. כשגיליתי את עצמת הרייקי , הבנתי שאין גבול לידע האנושי. השילוב בין שתי השיטות הוביל אותי למקום הנכון בעולם הריפוי. מאז אני נעזרת בהיפנוזה וברייקי בכל תחום של חיי . רייקי זאת תורה עתיקת ימין, שנשכחה והוחזרה שנית לאנושות באמצעות המרצה לתאולוגיה, היפני בשם אוסוי. הוא גילה מחדש את השיטה והעבירה למרפאים רבים שהפיצו אותה ברחבי העולם. מה זה רייקי? רייקי זה מפתח להצלחה. רייקי זאת אנרגיה קוסמית שנמצאת בשפע ביקום ומוכנה לקראתכם ולעזרתכם בכל עת. בתוך כולנו נשמר זיכרון של ריפוי מדורות קודמים, ובשעת הצורך אנו מפעילים אותו באופן לא מודע. כשנלמד במודע ובמחשבה להשתמש בכוחות שטמונים בנו, נוכל לרפא את עצמנו ואת זולתנו ביעילות רבה. קהל יעד: -כל מי שמעוניין לחדד את חושיו הפנימיים ולהתחבר לכוחות היקום והבריה. - כל מי שמעוניין ללמוד שיטות ריפוי מתקדמות של העידן החדש. - כל מי שסובל מבעיות בריאות ומעוניין לרפא את עצמו. - כל הורה שמעוניין לרכוש כלים פשוטים, יעילים וזמינים לטיפול בילדיו. - כל מי שפתוח לתחומים חדשים ושואף להתפתחות מנטלית ורוחנית. נושאי הלימודים בסדנאות: - רייקי I או/ו רייקי II - מדיטציה והרפיה עם דמיון מודרך לחיבור לתת מודע וראיית הנסתר. - עוצמה ויעילות של פירמידות. משך כל סדנא 4 מפגשים. מחיר הסדנא 400 ₪ + מע"מ. דמי הרשמה 150 ₪ כלולים במחיר ולא ניתנים להחזר במקרה ביטול. ניתן לשלם בתשלומים. מועדי הסדנא: החל מ18.05.03 כל יום א` בין השעות 19:00 ו21:30 החל מ18.05.03 כל יום א` בין השעות 10:00 ו12:30. מיקום:"מרכז אור הנפש" - רח` הוברמן 26 /4 ,פתח תקווה. בכל מפגש תחוו חוויה מיוחדת ותלמדו חומר חדש. בתום הקורס תקבלו תעודת בוגר הקורס.


סדנא להיפנוזה עצמית ******************* לפעמים המציאות קשה כל כך שדרכי התמודדות בפניה כושלות. היכן נמצא כוח ויכולת לעמוד מולה? מנסיוני האישי הרבה פעמים, כשהעולם חרב עלי, הרפיה והיפנוזה עצמית האירו לי את הדרך. כאשר הייתי זקוקה לעזרה , השיטות הפשוטות הללו עזרו לי להתחבר לעצמה הפנימית שבתוכי והובילו אותי לדרך המלך. בעקבות ההצלחה האישית החלטתי להעביר את הידע לזולת . כל אחד יכול להצליח. בסדנא הזאת תרכשו כלים נחוצים. הם פשוטים וקלים ליישום לכל אחד. נושאי הלימודים בסדנא . ° כיצד להשתחרר ממחסומים ומעצורים בחיינו ולהגיע לשלמות ושלווה? ° כיצד למצוא מסר בחלומות ולתקשר עם תת - ההכרה? ° כיצד לצמוח ולהתפתח רוחנית ? ° כיצד להצליח בזוגיות יחסי משפחה ובמישור כלכלי? ° שיטות וכלים לטיפול במתחים וחרדות ובמצבים הנובעים מהם. ° שיטות יחודיות להרפיה והיפנוזה עצמית. ° שימוש עוצמת הפירמידות בחיי יומיום. משך הסדנא 10 מפגשים. מחיר הסדנא 600 ₪ + מע"מ. דמי הרשמה 150 ₪ כלולים במחיר ולא ניתנים להחזר במקרה ביטול. ניתן לשלם בתשלומים. מועדי הסדנא: החל מ14.05.03 כל יום ד` בין השעות 19:00 ו21:00. החל מ14.05.03 כל יום ד` בין השעות 10:30 ו12:30. ניתן להצטרף ל 5 מפגשים במחיר של 400 ₪ + מע"מ. מיקום:"מרכז אור הנפש" - רח` הוברמן 26 /4 ,פתח תקווה. בכל מפגש תחוו חוויה חדשה ותתנסו בשיטה נוספת. בתום הקורס תקבלו תעודת בוגר הקורס.


ההרשמה ב מרכז אור הנפש -9339026 03,053-267073 הקדימו להירשם! סדנאות נוספות: היפנוזה עצמית, דמיון מודרך, מיסטיקה וגילגול נשמות.


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.