שימושוני נש''ר


בישמושוני נש"ר נציג מוצרים ,פטנטים ושירותים מיוחדים המסייעים לנו בחיי יום יום. והפעם ג`ל לניקוי ידיים ללא סבון "סאנריידר" ומזודת האיפור וליפ-סטיקים עמידים במיוחד של חב` שיק.

ניקוי מושלם ללא מים וסבון עכשיו אפשר לאכול בחוץ ולצאת לנסיעות, מבלי לדאוג לנקיון הידיים חברת "סאנריידר" המתמחה במוצרי טיפוח ותוספי תזונה מציעה מוצר חדש ובלעדי: ג`ל לניקוי ידיים, קל ונוח, כאשר אין מקור מים וסבון בסביבה. הג`ל בעל תכונות אנטיספטיות(חיטוי) ,מבצע פעולת ניקוי עמוק,שומר על עור הידיים, ובעל ניחוח נעים ורענן. ובנוסף, הג`ל מהווה פתרון אידיאלי לנסיעות, טיולים, פיקניקים, ולהורים לילדים המתלכלכים בקלות. הוא מתאדה בקלות, מבלי לייבש את העור, מתייבש במהירות ואינו מותיר את הידיים בתחושה דביקה. רק שימו טיפה על ידיכם ושפשפו אותן זו בזו - פעולה קלה מאין כמוה. · טיפה של ג`ל, והידיים נקיות, ללא צורך במים וסבון.. · בניחוח נעים ורענן. 60 מ"ל: מחיר לצרכן: 85.71 ש"ח את המוצר ניתן להשיג ישירות מהמפיצים בכל רחבי הארץ:08-9787101 חברת "סאנריידר" מתמחה בתחום של תוספי תזונה ומוצרי טיפוח מחומרים טבעיים וצמחיים. החברה מייצרת באופן עצמאי את כלל המוצרים שהיא משווקת, הייחוד של חברת "סאנריידר" מורכב ממיומנות טכנולוגית גבוהה ומפילוסופיית התחדשות הגוף המנחה אותה.


"תיבת האוצרות" מזוודת הפתעות עם המגירות הסודיות. התיבה היא מזוודה אלגנטית בשחור עם עיטורי זהב ובתוכה ערכת איפור, המכילה את כל מוצרי האיפור והטיפוח לפנים שאישה צריכה ו...הרבה יותר. בין מוצרי הטיפוח: צלליות בעשרות גוונים, שפתונים , סומקים, פודרות דחוסות , עפרות איפור ותוחמים לשפתיים, מסקרות , לקים לציפורן וליפ גלוסים. בערכה נכללות מספר גדול של מברשותוספוגיות מריחה , מייק אפ ופורדרבת בסיס,ופורדת בסיס. מחיר מומלץ 349 ש"ח כולל מע"מ. להשיג בפרפומריות המובחרות וסניפי H&O ווהמשביר אפנה.


ליפ-סטיקים עמידים במיוחד חברת CHIC משיקה 6 גווני Lip-stick חדשים ,עמידים במיוחד לעומת שפתונים קונבנציונליים , גם באכילה ושתיה, בגווני חום-יין המתאימים לחורף חמים ורומנטי ולאופנת חורף 2002-2003 . להשיג בפרפומריות המובחרות וסניפי H&O המשביר אופנה . מחיר מומלץ לצרכן 39.70 ₪ חברת הקוסמטיקה CHIC פועלת בארץ כבר 15 שנים. היא יצרנית ומשווקת מוצרי איפור, בישום , טואלטיקה לקים ומוצרי ציפורניים - כחול לבן. החברה מייצרת במפעל שבפארק התעשיה ביבנה גם מותגים עבור חברות קוסמטיקה ידועות בארץ וחברות בחו"ל והיא חולשת על 40% משוק הלקים בישראל.


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.