שיר ערבה ב''רעלה''


שיר ערבה ממשיכה להפתיע ב"רעלה" אסקטזה נשית ומציג פנים שונות של נשיות מדמות אשה עם רעלה,אשה פראית החוגגת את מיניותה , פנים ילדותיות,נשיות אמהית, וממרפאה זקנה ועד מכשפה ועוד.

המופע ייחודי המשלב שירים מקוריים ,קטעי ריקוד נשיים,מונלוגיים בליווי 5 נגנים.- שיר ערבה בת 29 , נשואה ואם לנהר ,(שיר עליה תמצאו גם בהצגה),כתבה והלחינה את "רעלה" ,מופע בו היא שרה, רוקדת ומשחקת . המופע משלב קטעי ריקוד פלמנקו, בטן ומודרני בתלבושות מרהיבות ,השזורים יחד במונולוגים מפתיעים ובדרמה קסומה ומהפנטת. את המופע מלווים 5 נגנים: עוד, סקסופון, גיטרות אקוסטיות , קלידים,בס ותופים.


דרך הדמויות השונות של המרפאה, המכשפה, הילדה ,האמא , האשה הפראית והמינית מציגה שיר פנים שונות של הנשיות והדרך הנשית המופע בא להזכיר לנשים ולגברים את הדרך ולעורר נשים לעשייה וליצירה שונה ,שתשנה סדרי עולם בעולם שאינו מתפקד בצורה הרמונית. "נשים הן כמו הלבנה זורחות ומאירות את הדרך בזמנים החשוכים ביותר לכל מי שנמצא סביבן" זהו המונולג הפותח של המופע "בחרתי ביצירה שהיא מופע , מציינת שיר " מכיוון שלשירים יש את הכח לחדור מעבר להגיון ולגעת בכלל החושים ובנשמה שלנו". אקסטזה למה? המטרה היא שכל מי שיצא מהמופע תתעורר בו או בה, אש של חיים , תשוקה ויצירה. במופע מציגה שיר את הנשים כמנהיגות טבעיות אשר במיתולוגיות שונות נחשבו כאלות, ומדגישה את היכולות הנשיות למנהיגות היום. ש. האם המופע מדבר גם אל גברים? הקהל אינו רק קהל של נשים אלא גם גברים שיצאו עם יותר הבנה של הדרך הנשית במופע יש שיר ומונולוג הממחישים את החיבור בין שני ניגודים שנפגשים כמו אש ומים ,כמו גבר ואשה ,המציג את התחושות של שני הצדדים. המופע מעורר גם את הגברים להגשמת חלומות, וליציאה מעבר לעשייה היומיומית. המוסיקה של המופע היא מוסיקה אתנית שהולחנה ונכתבה ע"י שיר וכעת בתהליך של הקלטות אינטנסיביות ויציאה לרדיו. ההצגה מגיעה לכל חלקי הארץ, לכנסים ואירועים הצגות מיוחדות . ההצגה הקרובה בתיאטרון הערבי עברי ביפו העתיקה. במבנה של קשתות מול הים. .בתאריך 21 ליוני יום חמישי בשעה 20.30. מחיר כרטיס יחיד 60 ₪ מחיר כרטיס זוגי 100 ₪. להזמנות ולפרטים : 035491429 0528662733 התבה באתר נש"ר www.wol.co.il


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.