תחרות התסריט הקצר ע''ש שוש עינב בנש''ר


נש"ר (נשים ברשת) בשיתוף עם ד"ר יצחק עינב וערוץ הטלוויזיה המקומי הרצליה, מכריזים על תחרות לכתיבת תסריט לסרט קצר (עד 8 דק`) העוסק בעולמם של הנשים.

בשלב הראשון על המשתתפים בתחרות לשלוח PITCH"" (תקציר ראשוני) המתאר את עלילת הסרט עד חצי עמוד. לאחר אישור התקציר הראשוני ע"י חבר השופטים, יוכלו המשתתפים לעבור לכתיבת התסריט המלא. חבר השופטים יבחר את שני התסריטים הטובים ביותר והם יפורסמו באתר נש"ר כדי שהגולשים/ות יבחרו ביניהם את התסריט המנצח. את ה- PITCH יש לשלוח בדו"אל,בציון שם וטלפון לilanapc1@netvision.net.il .התסריטים יועברו לשופטים בעילום שם. את ה- PITCH יש לשלוח עד 12/6 שלושת התסריטים יזכו בפרסים פרס ראשון- מתנת רשת מלונות פתאל – חופשת אמצ"ש זוגית במלון גולדן טוליפ אילת "מלון הכל כלול והיחיד עם פארק מים באילת. פרס שני ע"ש (שוש עינב) ע"ס 1000 ש"ח . ערוץ הטלוויזיה המקומי של הרצליה ישקול הפקת אחד משני הסרטים הזוכים בתחרות. חבר השופטים: גליה אלבין – נש"ר נורית הניג -מפיקה בכירה לשעבר בטלביזיה החינוכית יעל עינב בעבר שדרנית ועורכת בערוץ 1. מוטי כהן מנהל ערוץ הטלוויזיה המקומי בהרצליה.


על שוש עינב שוש עינב, ילדת השואה עלתה מהונגריה בגיל 9 וגדלה בירושלים ובבני ברק. אחרי לימודים בבית יעקב וסמינר להוראה היא פנתה להוראה וללימודי כוריאוגרפיה וטלביזיה בלונדון. לימים דורות של ילדים גדלו על תכניות הטלביזיה שלה בערוץ הראשון: "3.4.51/2" "תוסס" , "שמיניות באויר" "זאפ" ועוד. גולת הכותרת של עשייתה הטלביזיונית היתה "זאפ לשלום" שהפיקה בזמן הסכמי אוסלו .שבו אספה מילדי העולם את חתימת כפות הידיים על בד,שנמתח ע"י אלפי ילדים ובאורך של 13 ק"מ של בין הגבול הירדני וטאבה.שוש התחתנה עם ד"ר יצחק עינב שפגשה בתקופת הלימודים שלה באנגליה.שני ילידה עמיר ויעל . "יפה באדם" כל תיאור של אופיה של שוש מתמקד בביטוי זה: נועם, נתינה ואהבת החיים היוו דרכיה. שוש נפטרה מסרטן בגיל 64.


*האירוח הינו בין שני לילות , שלושה ימים בחדר סטנדרט על בסיס הכל כלול. האירוח בתוקף בימים א-ד על בסיס מקום פנוי ההזמנה הינה בתוקף לשנה מתאריך מכתב המקור ואינה ניתנת להארכה ההזמנה אינה בתוקף בתאריכין יהודיים ונוצריים וחודשים יולי אוגוסט לביצוע הזמנה יש להתקשר למרכז נופש פתאל *3222


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.