''דברים בגו''


אילי אמיתי, נילי וינר ושרית ודנאי הגשימו חזונן ופתחו גלריה "דברים בגו" לתכשיטים ספרים דיסקים מיד שניה פלוס קפה ומאפה.מה צריך עוד?

"דברים בגו" - הגלריה הראשונה ליד שנייה הוקמה לאחרונה באזור התעשייה של הרצלייה פיתוח. את המיזם הקימו שלוש שותפות: אילי אמיתי, נילי וינר ושרית ודנאי. חלומן היה להקים מסגרת אסטתית, לא שגרתית ומזמינה - למכירות של בגדים, אביזרים, כלים, חפצי נוי, ספרים ודיסקים מיד שנייה, וכן לתצוגה של עבודות אומנים ומעצבים. "דברים בגו" הינה הגשמת החלום: זהו מרחב הבנוי משני מפלסים: בקומת הכניסה מוצגים ספרים, דיסקים, חפצי נוי, עבודות אומנים, תכשיטים, וכן קיימות פינות ישיבה, בהן מוצע לאורחים גם קפה ומאפה. שלושת היזמיות מיצבו את המקום כמרכז מפגש מעבר להיותו מרכז מכירות, ובכוונתן לקיים בו מפגשים וסדנאות מסוגים שונים. כמו כן מתקיימות בגלריה תערוכות מתחלפות של אמנים העובדים בחומרים שונים. לפרטים : "דברים בגו" – 09-9574401


שלוש יוצרות עצמאיות של תכשיטים בעבודת יד - פופה בלכר, נעמה אוקנין קליין, ויעל היינברג - יציגו את תכשיטיהן בגלריה החדשה בהרצליה - "דברים בגו". התערוכה תיפתח ביום שבת ה- 14 למאי ותימשך כחודש ימים. פופה בלכר - יוצרת בכסף וזהב, עם אבנים חצי יקרות כגון גרניט, אמטיס, מונסטון. תכשיטיה מאופיינים בקוים נקיים וצבעים עזים, לוק מודרני, נשי ואלגנטי. עוסקת בתחום התכשיטנות כבר כ- 12 שנה, מעצבת פנים ומורה למלאכה במקצועה. יעל היינברג - בעלת סטודיו בביתה שבבני ציון. עובדת בעיקר עם כסף וזהב, בסגנונות שונים החל משרשראות ביזנטיות ואטרוצקיות עתיקות וכלה בתכשיטים נקיים ומודרניים. עורכת סדנאות בגילוף שעווה לזוגות מתחתנים, שמגלפים ומעצבים לעצמם טבעות נישואין. נעמה אוקנין קליין - מעצבת במגוון סגנונות ועיצובים, בעיקר לחנויות או בהזמנה אישית ביחד עם הלקוחות. עובדת הרבה עם שיבוצי קריסטלים איכותיים ואבנים חצי יקרות. עוסקת בתחום כ- 5 שנים.


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.