''שמנות ויפות'' -הנשים של ''תפוז''


תצוגת אפנה של אתר האינטרנט "תפוז" תתקיים ביום חמישי 28/5 באפריל במועדון האסם בקיבוץ מעגן מיכאל. אז כלנו בואו "לרקוד עם נשים גדולות"/ http://tsuga.t35.com/

מזה כשלוש שנים, פועל במסגרת אתר האינטרנט תפוז הפורום "שמנות ויפות". הפורום שם לעצמו למטרה לתת ביטוי לקבוצת אוכלוסיה של נשים וגברים שמנים בישראל ומענה לקיפוחם בחברה. מהות הפורום היא לעודד קבלה והערכה עצמית למען כל אדם יאהב את עצמו בכל מידה, וכדי ליצור שינוי חברתי לקבלתם של השמנים באופן שוויוני בחברה. במסגרת הפורום מתקיימים דיונים בנושאים שונים הקשורים בחוויות אישיות של החיים במידות גדולות על כלל ההיבטים החברתיים. בנוסף לפורום הווירטואלי, וכחלק בלתי נפרד ממנו, מתקיימים מפגשים רבים כגון בילויים משותפים במועדונים, סופי-שבוע, סדנאות שונות לקבלה עצמית ועוד. לכל אורך פעילותו של הפורום חוזר ועולה נושא האופנה למידות גדולות - הצורך באופנה מעודכנת מעוצבת ונועזת שתיתן מענה רחב למגוון נשים במידות גדולות ובגילאים שונים. אמנם קיימות בשוק רשתות שונות למידות גדולות, אך השוק בכללותו מצומצם ביותר בהשוואה להיצע במידות הקטנות והבינוניות. יתרה מזאת, רוב הרשתות והחנויות למידות גדולות מציגות את מרכולתן באמצעות דוגמניות רזות וממוצעות מידה שהתיאור "שמנה" הוא מהן והלאה.


לאור המצב הקיים הוחלט בפורום "שמנות ויפות" לערוך תצוגת אופנה שתציע אלטרנטיבה לנשים הגדולות. בתצוגה יוצגו בגדי מעצבים, נועזים וסקסיים על ידי דוגמניות במידות גדולות, ובנוסף ישולבו שני מופעים - שיר ראפ, בביצועה של חן לוי, וריקודי בטן של רקדניות קבוצת "מהגוף באהבה", בהדרכת לילך רובין. יש לציין, כי גם המופעים יהיו בהתאם לקונספט של הערב כולו – בהשתתפות נשים במידות גדולות. האירוע יתקיים ביום חמישי, 28 באפריל, במועדון "האסם" בקיבוץ מעגן מיכאל החל משעה 20:30. לאחר סיום התצוגה תמשיך החגיגה במסיבת ריקודים לתוך הלילה. כרטיסים ניתן לרכוש בטלפון – 050-7569001 נש"ר בשיתוף הערוץ המקומי של הרצליה יתעדו את הארוע במסגת סרט "נשים גדולות" .


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.